Toelichting
Aangifte inkomstenbelasting
Graag wil ik hulp voor het indienen van mijn IB 60 formulier van 2023 en later (als ik alle overzichten ontvangen heb) voor 2024. Voor 2023 heb ik uitstel gevraagd. Het is door omstandigheden niet gelukt om 2023 door iemand te laten invullen.
Ik ben een gepensioneerde vrouw van 70 jaar en woon alleen (weduwe) in een koopappartement in Scheveningen. Heel graag zou ik een adviseur thuis ontvangen, omdat ik dan zeker weet dat ik alle gegevens bij de hand heb.
Met vriendelijke groet,
Particulier of zakelijk? Particulier
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »