Relatietherapeut gezocht: veel botsingen en boosheid door ADHD-problematiek
18 februari 2025
Dedemsvaart Overijssel
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht: veel botsingen en boosheid door ADHD-problematiek
Plaats: Dedemsvaart
Soort coaching: relatietherapie
Toelichting
Man ADHD, kenmerken; niet kunnen plannen, beginnen met iets, maar niet afmaken, tijdblindheid, slordig.
Vrouw ADHD, met vermoeden ASS, extreem prikkelgevoelig, gauw bored out, strakke planner.
We botsen vaak. Mijn vrouw voelt zich niet gesteund, omdat ik vaak dingen vergeet, en zij die dan dus moet regelen.
Ik ervaar dan haar boosheid en woede als erg belastend. Ik doe het tenslotte niet omdat het niet belangrijk voor me is, maar ben gehinderd door mijn problematiek.
Ook voel ik me geremd in ruzies, daarin ben ik veel minder hard dan mijn vrouw, wat bij mij leid tot veel verdriet.
Ik houd van haar, en van mijn gezin. Zij wil het liefste weg.
Toverwoord is iig ADHD (officiële diagnose), graag alleen reactie indien ervaring met ADHD
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »