Graag zou ik hulp willen bij het invullen van de inkomstenbelasting en (nu of op termijn, afhankelijk van wat geadviseerd wordt) ook de aangifte erfbelasting. Mijn vader is afgelopen oktober overleden. Er is geen testament, ik ben de enige erfgenaam en er is sprake van beneficiair aanvaarden. Er is sprake van een koophuis, welke wordt verkocht. Verwachting is tevens dat er na verrekening nog geld overblijft. Hierover zou ik tevens graag advies willen ontvangen. Ik heb (nog) geen bericht gehad over de inkomstenbelasting van mijn (overleden) vader. Voor zo ver ik kan opmaken is hij ook niet aangifteplichtig. Hij heeft de afgelopen jaren geen aangifte gedaan, er zijn geen berichten ontvangen en er staat geen schuld open bij de belastingdienst.
Particulier of zakelijk? Particulier
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »