Samen met mijn echtgenoot zou ik onze aangifte inkomstenbelasting 2024 graag willen uitbesteden. We zijn inderdaad te laat met de aangifte (simpelweg vergeten), dus gingen we er op 1 mei er alsnog gehaast voor zitten, maar kwamen we er met z'n tweeën niet goed uit. Dat komt omdat ik vorig jaar naast mijn vaste baan wat inkomsten uit freelanceklusjes heb gehad, en we vorig jaar zijn getrouwd. Hierdoor is onze situatie dit jaar anders en complex.
We zouden het daarom fijn vinden om het door een professional te laten doen, zodat we er zeker van kunnen zijn dat alles klopt. We hebben bij de belastingdienst schriftelijk om uitstel gevraagd tot 1 juli 2025. Dat geeft ons hopelijk genoeg tijd om een passende partij te vinden. Wellicht bent u dat! Ik ben benieuwd naar de mogelijkheden en natuurlijk een offerte.
Met vriendelijke groet,
Jocelyn
Particulier of zakelijk? Particulier
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »