Toelichting
Goedendag,
Ik wil graag advies over mijn belastingaangifte over 2024,
Ik kreeg namelijk mijn aangifte terug en ik kreeg een aanslag van 5000 euro.
Dit kwam volkomen onverwachts, ik heb nooit ergens een aanslag over gehad.
Ik denk dat ik een fout heb gemaakt bij het invullen en ik wil dit graag laten na kijken, zodat ik weet waar het hem in zit.
Omdat ik in 2024 mijn huis heb verkocht en een appartement heb gekocht, heb ik deze extra kosten van taxatie en makelaar en hypotheekadvies etc proberen terug te vragen, ik denk dat hier de fout dan ook in zit.
Graag wil ik dus mijn belasting aangifte na laten kijken
Ook ontvang ik graag wat de kosten hier van zouden gaan worden
Vriendelijke groet
Particulier of zakelijk? Particulier
Offerte uitbrengen?
» Log in om een offerte uit te brengen » Nog geen lid van Offerti? Dan kunt u zich gratis en vrijblijvend aanmelden
Als u bent ingelogd, ziet u ook hoeveel offertes er reeds op deze aanvraag zijn uitgebracht.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »