Toelichting
De aangifte hulp is voor mijn moeder. Mijn moeder is 86, haar man is vorig jaar maart overleden. Zij woonde in Oosterblokker en heeft daar haar huis verkocht. In november heeft zij in Heiloo een appartement gekocht.
Toen mijn vader nog leefde deed hij alle financiële zaken, zodoende heeft zij er geen verstand van.
De aangifte van 2024 hebben wij (ik en mijn man) zelf gedaan omdat het toen nog vrij standaard was. Met alle veranderingen in 2025 willen wij graag iemand die het voor ons doet.
Particulier of zakelijk? Particulier
Offerte uitbrengen?
» Log in om een offerte uit te brengen » Nog geen lid van Offerti? Dan kunt u zich gratis en vrijblijvend aanmelden
Als u bent ingelogd, ziet u ook hoeveel offertes er reeds op deze aanvraag zijn uitgebracht.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »