Relatietherapeut gezocht omdat we verschillende proriteiten hebben en daardoor onjuiste verwachtingen van elkaar,
30 april 2026
Woudenberg Utrecht
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht omdat we verschillende proriteiten hebben en daardoor onjuiste verwachtingen van elkaar,
Plaats: Woudenberg
Soort coaching: relatietherapie
Toelichting
Problemen'' denkend aan: prioriteiten stellen is bij ieder persoon anders, hierdoor onjuiste verwachtingen van elkaar, en/of communicatie daarin.
HSP vrouw
ADD man
Onze situatie
Samengesteld gezin 2 kinderen man, samen 1 kind
Wij zijn sinds 2018 bij elkaar, na een vechtscheiding van mijn man ziet hij zijn 2 andere kinderen om het weekend. De manier van omgaan op de dagen dat ze er zijn verloopt stroef, moeizaam en gespannen.
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Offerte uitbrengen?
» Log in om een offerte uit te brengen » Nog geen lid van Offerti? Dan kunt u zich gratis en vrijblijvend aanmelden
Als u bent ingelogd, ziet u ook hoeveel offertes er reeds op deze aanvraag zijn uitgebracht.
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »