Ik ben op zoek naar (life)coach die me verder kan helpen. Ben alleenstaand, werkloos, wellicht wil ik m'n eigen bedrijf starten, dus ben zoekende. Ook qua privésituatie; alweer 40+ maar nog wel een latente kinderwens. Of misschien beter hier afscheid van te nemen en me op iets anders te gaan focussen.
Ik zoek een coach die me met bovenstaande verder kan helpen en me inzicht kan geven wat beste is voor me en hoe die stappen te zetten. En niet onbelangrijk, wat kost het en hoeveel gesprekken zijn nodig hiervoor?
Voorkeuren m.b.t. coach:
Geslacht: geen echte voorkeur voor man of vrouw
leeftijd: 35+
Lifecoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »