Aangifte, advies en begeleiding voor verhuur vakantiewoningen


2 augustus 2012
Bunnik
Utrecht

Vakgebied Financieel
Rechtsvorm:
Eenmanszaak / ZZP
Facturen/bonnen per jaar:
Minder dan 100
Aantal medewerkers:
Geen medewerkers
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Voor mijn bedrijf in de verhuur van vakantiewoningen ben ik op zoek naar een administratiekantoor/ boekhouder voor de volgende werkzaamheden:

- IB-aangifte;
- Startersbegeleiding;
- Advies/begeleiding financiering.

Het gaat er nu om dat er snel voor een relatief laag bedrag de Nederlandse fiscus ingelicht worden dat ik niks verdiend heb in 2011 en alleen kosten heb gehad afgezien van de rente van de uitkering in dat jaar.

Is de administratie up-to-date?
Nee. Toelichting: Bonnetjes moeten nog even goed uitgezocht en op volgorde gelegd worden van datum

Bedrijfsomschrijving:
Heb nog niks verdiend alleen maar geïnvesteerd in Duitsland in een restaurant en 5 appartementen die ik goedkoop kon kopen op een veiling. Veel kosten vanwege renovatie en ook nog niet gestart. Wel veel bonnetjes van Gamma, Makro, Action, Groupon etc. maar ook in Duitsland van de plaatselijke bouwmarkten et cetera. Het doel is omzet te gaan draaien met het restaurant en verhuur van de vakantiewoningen. Ik ben in juli 2011 begonnen en heb het eerste appartement in november 2011 gekocht.

Ik heb inmiddels een bedrijf opgericht in Duitsland per 1 juli 2012 en daar heb ik ook een administratiekantoor voor nodig omdat de gegevens maandelijks moeten worden ingediend. Ik heb me laten informeren dat alle bonnetjes en facturen moeten worden ingediend bij de Duitse fiscus en dat bij deze de Btw teruggevraagd moet worden. Echter wat doe ik met mijn aangifte inkomstenbelasting voor 2011 waar ik uitstel voor gekregen heb tot 1 september? Is het een kleine aangifte met de mededeling dat alles wordt ingediend bij de Duitse fiscus of moet ik wel alle kosten hier indienen? Voor de omzetbelasting heb ik 1 kwartaal geld teruggevraagd aan Btw maar toen ik er achter kwam dat dit eigenlijk in Duitsland moest gebeuren in het derde en laatste kwartaal nihil aangifte gedaan.

Graag wil ik hierover advies. Ik heb wel in 2011 een eenmalige uitkering gehad vanwege een schadevergoeding voor letselschade waar ik dat oude pand van heb kunnen kopen wat in Duitsland allemaal veel goedkoper is gelukkig. Maar goed nu moet het nog wat op gaan leveren als het straks klaar is.

Ik heb voorkeur voor iemand in de omgeving Utrecht - Bunnik.


Boekhouder nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder

Boekhouder gezocht voor volledige boekhouding en aangiften: Business Coaching
Plaats: Etten-Leur Gevraagde diensten: boekhouding, jaarrekening, belastingaangiftes Toelichting Eenmanszaak, waarbij de kwartaalaangiftes, jaarrekening, loonbelastingaangifte, et cetera, gedaan moet worden. Welke werkzaamheden wilt u laten uitvoeren? Gehele administratie (van invoeren bonnen tot belastingaangift... » meer
Belastingadviseur gezocht voor particuliere IB-aangifte berekening box 3 2022
Plaats: Hengevelde Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting berekening box 3 2022 Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Accountant / Boekhouder gezocht voor advies over opstarten Vermogens BV
Plaats: Oost-Souburg Gevraagde diensten: opstarten boekhouding, startersadvies (fiscaal), aangifte inkomstenbelasting Toelichting op de werkzaamheden: Fiscalist gezocht Ik zoek advies over de voor- en nadelen van een vermogens bv. Doel is om mijn eigen geld en de erfenis van mijn minderjarige kinderen te laten rend... » meer
Belastingadviseur gezocht voor hulp bij particuliere IB-aangifte
Plaats: Amsterdam Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Hulp inkomstenbelasting gevraagd. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Belastingadviseur gezocht voor invullen van particuliere IB-aangifte 2024
Plaats: Horn Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Kunt u me helpen mrt invullen belasting, kom er zelf niet uit. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor boekhouders

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025