Ik ben op zoek naar een loopbaancoach die mij kan helpen om uit te zoeken of ik nog verder kan groeien in mijn kantoorbaan of een andere kant op zal gaan.
Op dit moment ben ik als Management Assistent al bijna 7,5 jaar werkzaam bij een jong en dynamisch bedrijf. Ik heb het bedrijf in de afgelopen jaren zien groeien en ontwikkelen. Op dit moment heb ik het gevoel dat ik niet meer mee kan in die ontwikkeling, omdat ik aan de bovenkant van de functie zit. Binnen deze functie doe ik niks met mijn opleiding food & business (HBO). Daarom ben ik nu voor een periode van een half jaar naast mijn kantoorbaan ook werkzaam in een professionele keuken. Vanwege de seizoensvraag eindigt dit werk in september. Op die manier hoopte ik voor mezelf duidelijk te krijgen of mijn huidige kantoorbaan nog voldoende voor me is, of dat ik toe ben aan een volgende stap.
Na mijn vakantie had ik op de eerste dag al last van stressverschijnselen op mijn kantoorbaan. Dat was voor mij de druppel om actie te ondernemen. Met een loopbaancoach hoop ik nog eens serieus naar mijn huidige functie te kunnen kijken; ben ik echt klaar, of gooi ik de handdoek te vroeg in de ging? En indien ik wel klaar ben, welke kant wil ik dan op? Eten en voeding zijn mijn passie, maar ik kan niet goed inschatten welke functies, in het Noorden van Nederland, dan beschikbaar zijn.