Contract niet verlengd: te weinig kennis microbiologie?
21 september 2012
Veghel Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Ik ben 23 jaar en ben in 2011 afgestudeerd aan de HBO studie Forensisch Laboratorium Onderzoek in Breda bij de Avans Hogeschool. Tijdens deze studie heb ik al een aantal verschillende onderzoeken gedaan. Bijvoorbeeld hoe Naproxen te smokkelen is in doorzichtig plexiglas door dit zelf uit te voeren tijdens practica, de DNA extractie uit sperma en de DNA extractie van een gerelateerde soort van de anthrax bacterie.
Het 4e jaar van mijn opleiding heb ik 9 maanden stage gelopen bij een stichting in Veldhoven. Mijn eerste opdracht was om de NG/ CT assay van de kPCR van Siemens te vergelijken met de oude methode en de M2000 van Abbott. Als afstudeer opdracht heb ik de real-time PCR opgezet voor het Cytomegalievirus. Momenteel werk ik nu alweer een jaar bij dezelfde stichting te Veldhoven. Hier ben ik na mijn stage begonnen omdat ze iemand nodig hadden om het zwangerschapsverlof in te vullen van een collega. Daar voer ik PCR testen uit op SOAs (kPCR), dermatofyten, TBC en de kwantitatieve HBV PCR. Verder hoop ik nog veel te leren over de microbiologie en de technieken die gebruikt worden om sporen te detecteren en ook wil ik zo veel mogelijk ervaring op te doen.
Daarom wil ik het team komen versterken met mijn huidige kennis inzicht en inzet. Want ik heb altijd al een erg grote interesse gehad in alles wat met techniek te maken heeft. Nu is het zo dat mijn contract niet verlengd wordt. Om de reden dat ik te weining kennis zou hebben over de microbiologie. Bacteriën, virussen en schimmels. Nu is mijn vraag, wat zou ik moeten doen aan omscholing om hier wel bekwaam voor te worden zodat ik een grotere kans maak op de arbeidsmarkt?