Mediator gezocht voor familieconflict


10 oktober 2012
Amsterdam-Zuidoost
Noord-Holland

Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Ik ben op zoek naar een mediator die ons kan helpen om een conflict te bespreken en op te lossen.

Het gaat om een conflict tussen meerdere familieleden van mij. In principe heb ik met iedereen nog contact, en sta ik er tussenin. Ik wil graag in contact komen met een mediator die ook kan adviseren over hoe de bemiddeling aan te pakken, zoals: wie bij de gesprekken aanwezig zijn et cetera. Ik heb mijn familieleden nog niet de mediation voorgesteld, maar ik weet dat ze allemaal graag willen dat er een oplossing komt en bereid zijn om daarover in gesprek te gaan.

Ik kom uit een gezin met zes kinderen, waarvan ik de oudste (27) ben. Ouders zijn gescheiden en hebben beide een nieuwe partner. Er is een conflict ontstaan met aan de ene kant mijn vaders partner, en aan de andere kant mijn zusje (26) en broertje (24) met hun partners. De situatie is vervolgens uit de hand gelopen door sms berichten en e-mails die opeenvolgend bij beide partijen in het verkeerde keelgat schieten. Toch bleef het bij schriftelijke communicatie wat volgens mij komt doordat mijn broertje en zusje bang zijn dat ze verbaal niet tegen mijn vader op kunnen in een meningsverschil.

De oorsprong van het conflict heeft te maken met twee andere (jongere) broertjes en een aanpassing in de huiselijke regels door vader en zijn vriendin waar niet iedereen het mee eens is. Ook deze twee jongens zijn hierin dus betrokken maar ook zij vinden het moeilijk om hun mening te geven. De communicatie verliep steeds stroever en is inmiddels gestaakt vanaf de kant van mijn broertje en zusje. Ik denk dat ze bang zijn om de confrontatie aan te gaan. Zoals ik al beschreef zijn ze namelijk bang dat er in een gesprek met mijn vader niet goed naar ze geluisterd wordt en dat ze overrompeld worden.

Mijn vader heeft afgelopen maanden meerdere pogingen gedaan voor een gesprek. Ik denk dat een gesprek wel gaat lukken met begeleiding. Deze begeleiding moet iedereen stimuleren om open en eerlijk te zijn en moet ervoor zorgen dat er naar iedereen geluisterd wordt doordat iedereen de ruimte krijgt om zijn mening te uiten.


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor bemiddelen bij een familie conflict betreffende zorg en vermogen
Toelichting Gaat om hulp bij bemiddelen bij een conflict binnen de familie. Zorg en vermogen familie conflict... » meer
Mediator gezocht voor onpartijdige bemiddeling (mediation) bij conflict met bestuur van jongerenvereniging
Toelichting Een goede vriend van mij heeft een conflict met (met het bestuur van) de jongerenvereniging, waar wij lid van zijn. De vereniging wil hem uitschrijven omdat hij te intens en verhit geweest zou zijn in gesprekken met een oud bestuur van +- 2 jaar geleden. Hier zouden stukken van zijn maar die kunnen/mogen we (n... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij ruzie tussen 2 huurders: Verhuur Vastgoed
Plaats: Maastricht Toelichting op de werkzaamheden Wij zijn verhuurder, Twee huurders hebben ruzie we zien dit graag opgelost --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk Bedrijf Verhuur Vastgoed... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij een familieconflict
Plaats: Noordwijk Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht bemiddelen bij een familieconflict. Moeder heeft geen contact met oudste (38 jaar)dochter, Twee dochters hebben geen contact met elkaar. Looptijd al reeds 15 jaar. Ik als vader wil dat dit nu eens afgelopen moet zijn en bemiddel hierin. Ik heb met ... » meer
Mediator gezocht voor hulp bij bemiddeling van conflict binnen de familie
Toelichting op de werkzaamheden. Zoek een mediator voor een conflict in de familie. Kinderen leven met andere levensovertuiging, en vinden het moeilijk begrip te krijgen van ouders. Er is weinig begrip naar elkaar omdat we uit zo een andere wereld leven. Onopgeloste problemen van het verleden die verder lopen tot het hed... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025