Hulpvraag:
Ik ben begin dit jaar afgestudeerd aan de hoge hotelschool te Maastricht en had mezelf voorgenomen om de eerste beste baan aan te nemen zodat ik een inkomen zou hebben. Ik ben gaan werken als uitzendkracht met in mijn achterhoofd dat ik verder zou gaan zoeken naar een baan. Dit is niet geheel gelukt want in het begin vond ik het allemaal prima, en had ik nog geen zin om verder te solliciteren. En na 5 maanden kreeg ik een jaar contract aangeboden. Dat heb ik aangenomen, met als kanttekening dat ik in januari 8 weken in Azië ga reizen, en dat ik daar onbetaald verlof voor wil hebben.
Dit is ook gelukt, en zo zit ik nog altijd bij hetzelfde bedrijf. Het is voor mij nu aftellen totdat ik ga reizen, en halverwege februari kan ik weer aan het werk. En heb dus weer een inkomen. In februari zou ik graag op zoek willen gaan naar een nieuwe baan. Maar ik heb geen idee wat ik wil, en welke kant ik op wil. Er zijn wel een aantal criteria waar mijn baan aan moet voldoen, of juist dingen die ik absoluut niet wil. Maar in welke branche, wat voor een baan is me niet duidelijk. Ook vind ik het erg lastig om aan de hand van een vacature te kunnen zien wat de baan precies inhoudt. Ik zou graag een jobcoach willen die me helpt uit te zoeken wat ik precies leuk vind, en wat voor een baan bij mij zou passen. En wanneer dat duidelijk is, iemand die me helpt met vacatures zoeken.
Interesses:
- Aangezien ik van de Hotelschool afkom zou ik het leuk vinden om in de Foodbranche te gaan werken;
- Het zoeken naar nieuwe trends en ontwikkelingen. Het bezig zijn met ontwikkelen van concepten, nieuwe ideeën uitwerken en onderzoek doen naar trends en ontwikkelingen.
- Ik ben altijd op zoek naar verbeteringen, ook bij mijn huidige baan zie ik, door gewoon logisch na te denken, dingen die veel makkelijker kunnen of die gewoonweg niet goed gaan.
- Klantencontact vind ik erg leuk en belangijk. Daar haal ik veel voldoening uit.
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Junior medewerkster zakelijke klachtenafhandeling
Geslacht: vrouw
Leeftijd: 23
Opleidingsniveau: Hogere Hotelschool Maastricht
Voorkeuren m.b.t. coach:
Type coach: geen voorkeur
Geslacht coach: geen voorkeur
Leeftijd coach: In ieder geval iemand die verstand heeft van 'creatieve banen'. Leeftijd maakt daarin niet uit.
Benodigde specifieke kennis/ervaring van coach: geen
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »