Ik ben op zoek naar een loopbaancoach voor een heroriëntatie. Ik ben op zoek naar een andere baan vanwege gezondheidsproblemen en conflicten bij mijn huidige werkgever.
Ik ben actief in de techniek branche. Ik ben zes jaar automonteur geweest, twee jaar in de metaaltechniek gewerkt, een jaar als motor revisie monteur en nu werk ik als servicemonteur in de perslucht. De laatste tijd bevalt mij dit niet meer, vandaar dat ik op zoek ben naar een coach die samen met mij kan kijken wat de mogelijkheden zijn. Ik vind het belangrijk dat een coach luistert naar wat ik belangrijk vind en advies geeft wat ik het beste kan doen. Ik zoek een coach die beschikbaar is in de avonduren in verband met mijn werk.
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »