Sinds 2003 ben ik gescheiden van mijn ex vrouw. In die periode heb ik besloten om de kinderen elk weekend naar mij te laten komen. Al die tijd ben ik bewust niet aan relaties begonnen om zo mijn kids op te kunnen vangen. Sinds 2010 heb ik toch iemand ontmoet. Ik heb haar ook aangegeven dat ik ieder weekend mijn kinderen heb. Maar mijn relatie geeft aan dat zij ook tijd nodig heeft met mij. Al 3 jaar zijn we samen met bijna elk weekend de kinderen. Mijn relatie geeft aan dat we vaker 1 op 1 met elkaar moeten comminceren. Door de week werken we allebei, een gesprek in de avond zijn we meestal te moe voor. Maar in de weekenden is het moelijk wat te bespreken in verband met de kinderen. We zijn al bijna uit elkaar gegroeid.
Om verdere problemen met mijn relatie te voorkomen heb ik een omgangsrooster gemaakt waar ik nu om het weekend mijn kinderen op haal. Dit rooster heb ik gemaakt in overleg met mijn kinderen. Mijn ex vrouw is het er niet mee eens. Ik ben op zoek naar een mediator om een ouderschapsplan/omgangsregeling op te stellen en te overleggen hoe we dit kunnen aanpakken.
Mediator nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »