Loopbaancoach: afgestudeerd HBO commerciële economie, wat nu?
15 mei 2013
Amersfoort Utrecht
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht voor het vinden van een nieuwe uitdagende baan.
Sinds 1 augustus ben ik werkloos geworden. Ik dacht mijn droombaan te hebben gevonden, maar dit was uitgelopen op een fiasco. Na zes maanden werd mijn contract niet verlengd. Op dat moment vond ik het niet eens zo heel erg, gedurende die zes maanden had ik al overwogen om te stoppen. Ik wist niet wat ik anders zou willen, dus heb mezelf voorgehouden om het minstens een jaar vol te houden. De keuze werd dus voor mij gemaakt. Ik heb nooit feedback op mijn functioneren gehad, maar kan me heel goed voorstellen dat er mensen waren die door hadden dat ik niet heel gemotiveerd meer was. Het eerste wat ik heb gedaan vorig jaar, was mijn appartement verhuren en samen met mijn vriendin heb ik 3,5 maand door Zuid Oost Azië gereisd.
Na mijn afstuderen heb ik iets meer dan 4 jaar met veel plezier gewerkt bij een ander bedrijf. Ik kon snel doorgroeien, haalde plezier uit mijn werk en had fijne collegas. Echter heb ik ook veel twijfelmomenten gekend. Bij het maken van mijn POP, wist ik nooit wat mijn doelen waren, behalve persoonlijke groei (lekker algemeen ook). Hoe uitgebreider mijn functie werd, hoe meer werkdruk ik had, en ik meer fouten ging maken en daardoor verdween er ook een stukje plezier.
Nu ben ik al bijna twee maanden terug in Nederland, maar met vele sollicitaties verder, zit ik nog steeds thuis. Het gevoel bekruipt mij dat ik met een HBO Commerciele Economie diploma niet ver kom. Te algemene kennis, en het HBO niveau in Nederland is ook niet echt bijzonder meer. Ik wil graag een (master)studie doen, maar hoe pak ik dit aan? Wat wil ik nu precies (heb wel twee opties, maar hoe realistisch zijn die?), maar vooral ook: wat kan ik goed? Graag zou ik dit alles wat uitgebreider willen bespreken. Maar mijn voornaamste vragen blijven: wat wil ik nu echt? Waar ben ik nu echt goed in? Hoe pak ik dit aan?
Over de aanvrager:
Huidige (of meest recente) werk: Werkloos
Geslacht: Man
Leeftijd: 28
Opleidingsniveau: HBO CE, afgerond
Voorkeuren m.b.t. coach:
Type coach: Geen voorkeur
Geslacht coach: Geen voorkeur
Leeftijd coach: Geen voorkeur
Benodigde specifieke kennis/ervaring van coach: Geen
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »