Toelichting:
Voor mijn onderneming die 2 jaar bestaat, zoek ik een nieuwe boekhouder die aantoonbare kennis en ervaring heeft met ondernemen in het buitenland. Ik werk voornamelijk in Nederland, maar doe ook projecten in Zweden, Zwitserland en Canada. Ik doe zelf mijn administratie via een online boekhoudprogramma. Ik voer zelf de btw aangifte in en zoek iemand die aan het eind van het jaar de aangifte inkomsten belasting kan doen en een controle functie bij de BTW aangifte kan uitoefenen en aan wie ik vragen kan stellen hoe ik het een en ander moet inrichten. Kennis van het programma Moneybird is een vereiste. Op termijn wil ik mijn administratie uitbesteden, dus mijn voorkeur gaat uit naar iemand die volledige boekhouding kan verzorgen.
Graag ontvang ik offertes met uurtarief, je werkwijze en referenten.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »