Loopbaan coach gezocht


12 juli 2013
Arnhem
Gelderland

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht

Beschrijving situatie:
Ik ben een 24 jarige man en inmiddels 1 jaar afgestudeerd. Ik heb na mijn afstuderen direct werk gevonden en ik werk nu 1 jaar lang bij dezelfde baas.
Van meet af aan heb ik mijn werkzaamheden niet echt leuk gevonden, maar ik ben gewoon blijven doorgaan. Je kunt niet direct op de perfecte plek zitten. Bovendien mag je al lang blij zijn dat je aan het werk komt vandaag de dag.
Ook de sector (infrastructuur) waarin ik momenteel werkzaam ben vind ik niet echt leuk.
Al een tijd kriebelt er bij mij iets. Ik overweeg verder te gaan studeren. Of een master óf een totaal andere kant uit. Ik fantaseer er wel eens over om Geneeskunde te gaan studeren. Ik zeg wel eens tegen een goede vriend van mij dat dát me nou echt leuk had geleken. Hij antwoordt daar altijd op: waarom ga je het dan niet gewoon alsnog doen?!

Wel, redenen te over. Ik ben geen 18 meer, een salaris verdienen is ook leuk, op een zekere leeftijd wil je ook verder wat opgebouwd hebben en evt kinderen etc. etc.

Mijn alreeds afgeronde studie (Land- en watermanagement) heeft mij nooit echt geprikkeld en geboeid. Ik voel dat ik veel meer uit mijzelf kan halen...

Ik sta nu op een kruispunt waar ik een belangrijke beslissing wil nemen. Ga ik verder studeren of blijf ik werken? Als ik ga studeren, welke studie? Of kan ik beter binnen een ander bedrijf gaan werken? Lastige keuzes die je liever voor je uitschuift. Echter is dat niet het verstandigst.
Ik zal eerlijk zijn; ik sta wat cynisch tegenover coaching. Waarom weet ik ook niet precies. Misschien omdat ik denk dat je er zelf altijd wel uit kunt komen. Maar mijn vriendin zegt dat ik er misschien baat bij zou kunnen hebben, dus daarom ga ik het eens proberen en plaats ik deze oproep. Wellicht doet een klankbord wonderen. Wie weet tot ziens.

Alvast bedankt voor de reactie.


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht om uit te zoeken wat ik nu echt wil en waar ik gelukkig van word
Plaats: Leidschendam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben recent van baan gewisseld omdat ik dacht hiermee een stap te zetten in mijn ontwikkeling. Maar tot nu toe is het niet en ik vind het lastig te bedenken wat ik nu echt wil, waar ik gelukkig van word. Ik zoek een coach die... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik merk en bevestiging krijg dat ik niet binnen de organisatie pas
Plaats: Budel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik merk dat ik bij mijn huidige werkgever steeds meer de bevestiging krijg dat ik niet goed binnen de organisatie pas en daarom wil ik opzoek naar iets anders. Ik ben/was ook voornemens een opleiding te doen maar voordat ik daar mee beg... » meer
Loopbaancoach gezocht om te reflecteren waar mijn kracht ligt en dan iets nieuws te zoeken
Plaats: Hilversum Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb 8 jaar bij mijn werkgever gewerkt en ga nu op zoek naar iets nieuws. Maar, eerst reflecteren en onderzoeken waar mijn kracht ligt, wat mij gevormd heeft en eerlijk is eerlijk, mijn zelfvertrouwen kan ook wel een boost gebruik... » meer
Loopbaancoach gezocht om mij te helpen bij vinden van eerste baan en bij sollicitatie gesprek
Plaats: Alkmaar Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Tips om goede indruk te maken tijdens mijn sollicitatie gesprek en bij mijn cv. Ik merk dat ik tijdens mijn sollicitatie gesprekken moeite heb om goede indruk achter te laten. Werksituatie: Net afgestudeerd / starter --- Geslach... » meer
Loopbaancoach gezocht om na ziekte te helpen met bepalen nieuwe richting
Plaats: Assen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht (Graag een vrouw!) Hulp bij het zoeken van werk wat mij past en hulp bij solliciteren. Op moment geen werk na ziekte en geen recht op hulp van UWV. Ik heb 23 jaar in de ouderenzorg gewerkt en had een schilderclub. Ik heb de opleidi... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026