Mediator gezocht voor Arbeidsconflict: verschil van mening tussen directeur en leidinggevende Kinderopvang
26 september 2013
Wezep Gelderland
Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Mediator gezocht voor Arbeidsconflict: verschil van mening tussen directeur en leidinggevende Kinderopvang
Omschrijving
Verschil van inzicht tussen leidinggevende en directeur van een kinderopvang organisatie.
De leidinggevende heeft tevens moeite met de stijl van leiding geven van de directeur.
De directeur vindt de leidinggevende onzorgvuldig, indirect en niet zakelijk.
We hopen op een goede samenwerking en een fatsoenlijke zakelijke relatie te kunnen behouden. Wij hoeven geen vriendinnen te zijn.
Invalshoeken:
Vanuit mij, als directeur:
Ik merk dat ik mijn leidinggevende niet kan sturen. Zij denk dat ze alles goed doet, terwijl ik van mening ben dat dat niet zo is. Er is ook al een behoorlijke lijst aan klachten over haar functioneren.
Ze zou open moeten staan voor kritiek om zo met elkaar verder te komen.
Vanuit leidinggevende:
Zij geeft aan dat ze mijn (directeur) manier van leidinggeven niet de juiste vindt.
Soort conflict
Een arbeidsconflict
Staat u beiden achter mediation?
Ja
Wanneer mogelijk:
Zowel leidinggevende als ik wonen in Zwolle dus liever in de buurt van Zwolle of omgeving.
Mediator nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »