Loopbaancoach gezocht: wat wil ik nu echt met mijn carrière?
10 januari 2014
Amsterdam Noord-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: wat wil ik nu echt met mijn carrière?
Huidige situatie
Ik ben momenteel ruim 4 jaar werkzaam bij mijn huidige werkgever.
Ik heb hier altijd met veel plezier gewerkt, maar merk dat mijn motivatie de laatste tijd is afgenomen. Ik denk dat dit voornamelijk te maken heeft met het feit dat er geen promotie- of carrièrekansen voor me liggen bij mijn huidige werkgever.
1 jaar geleden ben ik begonnen aan een deeltijdmaster Bedrijfskunde aan de Nyenrode Business Universiteit.
Al ben ik hier nog niet afgestudeerd, maar ik merk wel dat ik al toe ben aan een volgende stap.
Hulpvraag
Als ik op zoek ga naar vacatures weet ik momenteel niet meer waar ik naar moet zoeken.
Ik wil graag met iemand praten om er zo achter te kunnen komen wat ik nu eigenlijk echt wil met mijn carrière, welke kant ik op kan met mijn sterke eigenschappen en wat ik juist zou moeten vermijden.
Over de aanvrager
Huidige (of meest recente) werk: Fulltime, vast dienstverband
Geslacht: vrouw
Leeftijd: 29
Opleidingsniveau: WO Bedrijfskunde Nyenrode, Deeltijd, Nu 2e jaar
Voorkeuren m.b.t. coach
Type coach: geen voorkeur
Geslacht coach: geen voorkeur
Leeftijd coach: geen voorkeur
Benodigde specifieke kennis/ervaring van coach: geen
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »