Mediator gezocht voor zakelijke ondersteuning en hulp bij plotselinge breuk


20 januari 2014
Nijmegen
Gelderland

Vakgebied Mediation
Partijen:
Nog niet alle betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Mediator gezocht voor zakelijke ondersteuning en hulp bij plotselinge breuk

Hulpvraag
Mediator die mij en mijn ex kan helpen in de scheiding en (zakelijk) te blijven communiceren

Situatie
- Samen hebben we twee kinderen van bijna 10 & 13 jaar.
- Een samenlevingscontract
- Een koophuis
- Een nieuwe auto

Probleem omschrijving
Mijn ex-vriendin meent (voordat we het voogdijschap moeten gaan regelen!) dat mijn voorstel bij voorbaat al op niets zal uitlopen. Sterker nog, bij elk "probleem" meent zij al de beste oplossing te hebben en moet ik ten wille van mijn 2 kinderen daarmee instemmen?

Dit terwijl zij de relatie verbroken heeft (2 weken geleden) en ze me nog geen tijd geeft om zelf mijn ongeloof en verdriet te verwerken. Ze wilt niks van mijn goede bedoelingen ten aanzien van mijn relatie naar haar, maar ze is zich volgens mij nog niet echt bewust van de gevolgen (als ik haar een tegenvoorstel doe of mijn mening geef dan lijkt het wel of ze gefrustreerd raakt of ik haar voor geplande zaken niet zomaar aanneem).
Kortom moet ik wel haar wensen toekomen, maar zij trekt zelf haar eigen conclusies. Bijvoorbeeld dat mijn voorstel van de voogdijregeling al bij voorbaat niet kan.

Zij springt nu doorgaans van de hak op de tak, maar lijkt ergens al zes stappen verder.
Ik zit in een emotionele mallemolen. Ik had niet door dat ze er genoeg van had, terwijl zij aangeeft al lang over een breuk nagedacht te hebben.

Probleemstelling
Mijn meer zakelijke voorstellen over kinderen, huis en nieuwe auto worden direct aan de kant geschoven. Dit terwijl er veel te bespreken en overeen te komen is. Zo is zeer recent nog een nieuwe auto gekocht, waarvoor geld geleend is. Achteraf gezien ben ik daar niet blij mee, zeker gezien nu blijkt dat ze toen al dacht aan een breuk.

Verzoek
Haar moet duidelijk worden dat de gevolgen groot zijn en er nu heel veel zaken geregeld moeten worden. Met een mediator is daar volgens de collega's die mij hier advies in gaven, mogelijk beter uit te komen dan alleen. Daarom vraag ik om uw hulp.

Soort conflict
Bij echtscheiding

Staat u beiden achter mediation?
Nee, mijn ex-vriendin is nog niet overtuigd maar weet wel dat ik dit wil.


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor bemiddeling en afspraken maken mbt co-ouderschap
Plaats: Oldenzaal Mediator gezocht voor hulp bij het maken en op papier zetten van afspraken. Toelichting op de werkzaamheden Mediation voor co ouderschap Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht ivm jarenlang conflict tussen mij en mijn moeder
Plaats: Laren Soort mediation: Persoonlijk conflict Toelichting Ik ben op zoek naar een mediator voor een gesprek tussen mij en mijn moeder. De conflicten tussen ons spelen als sinds 27 jaar. Ik ben meerdere malen een gesprek aangegaan helaas zonder het gewenste effect. Er wordt niet geluisterd, gevoelens worden niet... » meer
Mediator gezocht (English spoken) around coparenting plan
Plaats: Delft Toelichting op de werkzaamheden Hello, Looking for mediation around coparenting plan in English. Thanks --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij het vastleggen en het maken van afspraken rondom het ouderschapsplan en
Plaats: Tilburg Toelichting op de werkzaamheden We zijn recentelijk uit elkaar en hebben samen een 4 maanden oude baby waarvoor ouderschapsplan etc moet worden vastgelegd. --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht voor ontbinden van het partnerschap om huwelijk aan te kunnen gaan
Plaats: Londen Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. We hebben een registreerd partnerschap. We wonen nu allebei in Engeland en omdat het partnerschap niet erkend wordt in het VK, willen we deze ontbinden om een huwe... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025