Toelichting op de werkzaamheden
Als de markt weer aantrekt hebben we iemand op kantoor nodig. Op dit moment willen we de boekhouding zo veel mogelijk zelf doen. Gaarne alleen verwerking van de boekhouding en verzorgen van de aangiften.
Het is een BV op gezet in 2009. Dit in verband met grote opdrachten vanuit een eenmanszaak. De markt stortte in en opdrachten werden geannuleerd.
Door privé problemen niet in staat geweest om uit het dal te klimmen.
Alles speelt nog volop, in verband met uitkoop van de Gemeente van de woningen in verband met bestemmingsplan van 3.1 lichte industrie naar 5.1 zeer zwaar industrie, waardoor er gezondheidsproblemen ontstaan zijn.
Met alle gevolgen van dien?
Verder dient er rekening gehouden te worden met zakelijke en particuliere hypotheek en privé onttrekkingen.
Over de aanvrager
Rechtsvorm: BV
Aantal medewerkers: 1
Aantal inkomende en uitgaande facturen: minder dan 100 per jaar
Is de administratie up-to-date?
Nee
Over welke periode hebben de werkzaamheden betrekking?
Afgelopen paar jaar. 2011 (onduidelijkheid over), 2012 en 2013.
Bedrijfsomschrijving
Bouwbedrijf
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »