Belastingadviseur gezocht voor IB-Aangifte voor terugvragen teveel betaalde belasting
3 juli 2014
Rotterdam Zuid-Holland
Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Deadline:
Zo snel mogelijk
Aantal medewerkers:
Geen medewerkers
Aantal medewerkers:
Geen medewerkers
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Belastingadviseur gezocht voor IB-Aangifte voor terugvragen teveel betaalde belasting
Toelichting op de werkzaamheden:
Het gaat om het invullen van een normale belastingaangifte.
Het invullen van de belastingaangifte heb ik de afgelopen jaren altijd uitbesteed bij een belastingadviseur, maar deze is onlangs op 84 jarige leeftijd overleden.
Er zijn geen grote bijzonderheden rond de aangifte, geen koophuis, kinderen of leningen, wel zat ik jaren geleden krijgsgevangen in Indonesië, daar krijg ik geld voor van de WUBO. Daar heb ik belasting over betaald, wat helemaal niet had gehoeven, dit is een belastingvrij gift.
Op dit moment moet de te veel betaalde belasting over afgelopen jaar daarvoor nog worden teruggevraagd. Kunt u mij daarbij helpen?
Locatie:
Liefst in de regio Rotterdam
Deadline: Zo spoedig mogelijk
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »