Belastingadviseur gezocht voor hulp in het bewandelen van de juiste weg, drie Belastingaanslagen en Kwijtschelding


23 juli 2014
Norg
Drenthe

Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Aantal medewerkers:
Geen medewerkers
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Belastingadviseur gezocht voor hulp in het bewandelen van de juiste weg, drie Belastingaanslagen en Kwijtschelding

Toelichting op de situatie:
Ik zit al een jaar in de Bijstand en heb in 2014 drie Belastingaanslagen ontvangen: over 2011, 2012 en 2013.

Dit heeft allemaal te maken met mijn ontslag in 2009, daaropvolgend financiele problemen, gedwongen verkoop (met verlies!) van mijn flat in Rotterdam en de afkoop van twee levensverzekeringen waarmee ik destijds een aantal schulden voldaan heb (waaronder de achterstand bij de VVE zodat mijn flat verkocht kon worden).

De grootste aanslag is die van 2011 en deze kan ik gedeeltelijk betalen middels het verzilveren van een Lijfrentepolis en voor de rest van het bedrag heb ik schriftelijk Kwijtschelding aangevraagd, alsmede voor de Aanslag 2013.
Nu ontving ik vandaag een brief van de Belastingdienst waarin staat dat ik tot 31 augustus 2014 uitstel van betaling krijg voor de Aanslag 2011, maar er wordt met geen woord gerept over de kwijtschelding waarom ik gevraagd had!

Vermoedelijk is deze brief nog een antwoord op een vorig verzoek van mij aan de Belastingdienst waarin ik om uitstel van betaling had gevraagd, maar uit telefonisch contact met de Belastingdienst bleek dat ik geen Uitstel van Betaling had moeten aanvragen maar Kwijtschelding, dus zij heeft mij het juiste formulier toegestuurd en ik heb dat ingevuld en aangetekend verzonden naar Heerlen. Waar dit verzoek (plus 12 bijlagen incl. een geschreven toelichting mijnerzijds) gebleven is weet ik niet, maar op deze manier blijf ik maar continu achter de feiten aanlopen. Het is net alsof ze bij de Belastingdienst opzettelijk de boel traineren en ik word er zo langzamerhand doodmoe van!

Dit alles heeft mij al de nodige stress en slapeloze nachten gekost en iedere keer als ik hen bel krijg ik weer iemand anders aan de lijn die mij weer iets anders vertelt, zodat ik zo langzamerhand door de bomen het bos niet meer zie!

Hulpvraag:
Graag zou ik dan ook met spoed iemand willen spreken die mij kan helpen de juiste wegen te bewandelen om deze hele Aanslagentoestand tot een goed einde te brengen!

Bij voorbaat dank!

Deadline: Zo spoedig mogelijk


Boekhouder nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder

Belastingadviseur gezocht voor particuliere IB-aangifte 2024: Voor ons samen, eigen woning, allebei loondienst
Plaats: Rotterdam Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Aangifte inkomstenbelasting Wij doen al enkele jaren zelf de aangifte en zo ook voor 2024, alleen viel deze keer de aanslag heel anders uit dan de vorige jaren. Vandaar dat we het opnieuw willen indienen door professionals daar ik... » meer
Boekhouder gezocht voor advies, boekhouding (controle) en belastingaangiften: Coaching Praktijk
Plaats: Zevenhuizen Wat wilt u uitbesteden? Belastingaangiften, Belastingadvies Toelichting: Controleren van de boekhouding, advies en belastingaangiften voor mijn eenmanszaak. --- Type aanvraag: Zakelijk Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP Aantal medewerkers: Geen Bedrijfsinformatie: Coaching Praktijk... » meer
Belastingadviseur gezocht voor particuliere IB-aangifte 2024: Voor ons samen, eigen huis + tweede huis verhuurd aan studenten
Plaats: Alphen aan den Rijn Gevraagde diensten: aangifte inkomstenbelasting,uitstel tot 1 september 2025. En eventueel advies. Toelichting Aangifte inkomstenbelasting voor mezelf en partner. We zijn allebei in loondienst. We hebben een koopwoning en een 2e woning, een etage, die wordt verhuurd aan studenten. P... » meer
Belastingadviseur gezocht voor particuliere IB-aangifte 2024: Bezit eigen woning, loondienst
Plaats: Rotterdam Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Aangifte inkomstenbelasting Uitstel aangevraagd en moet nu voor 1 september aangifte doen. Loondienst Bezit woning Voor 1 persoon aangifte. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Belastingadviseur gezocht voor particuliere IB-aangifte 2024: Erfenis ontvangen
Plaats: Vlijmen Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Belastingaangifte Erfenis ontvangen Particulier of zakelijk? Particulier... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor boekhouders

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025