Belastingadviseur gezocht voor hulp in het bewandelen van de juiste weg, drie Belastingaanslagen en Kwijtschelding
23 juli 2014
Norg Drenthe
Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Deadline:
Zo snel mogelijk
Aantal medewerkers:
Geen medewerkers
Aantal medewerkers:
Geen medewerkers
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Belastingadviseur gezocht voor hulp in het bewandelen van de juiste weg, drie Belastingaanslagen en Kwijtschelding
Toelichting op de situatie:
Ik zit al een jaar in de Bijstand en heb in 2014 drie Belastingaanslagen ontvangen: over 2011, 2012 en 2013.
Dit heeft allemaal te maken met mijn ontslag in 2009, daaropvolgend financiele problemen, gedwongen verkoop (met verlies!) van mijn flat in Rotterdam en de afkoop van twee levensverzekeringen waarmee ik destijds een aantal schulden voldaan heb (waaronder de achterstand bij de VVE zodat mijn flat verkocht kon worden).
De grootste aanslag is die van 2011 en deze kan ik gedeeltelijk betalen middels het verzilveren van een Lijfrentepolis en voor de rest van het bedrag heb ik schriftelijk Kwijtschelding aangevraagd, alsmede voor de Aanslag 2013.
Nu ontving ik vandaag een brief van de Belastingdienst waarin staat dat ik tot 31 augustus 2014 uitstel van betaling krijg voor de Aanslag 2011, maar er wordt met geen woord gerept over de kwijtschelding waarom ik gevraagd had!
Vermoedelijk is deze brief nog een antwoord op een vorig verzoek van mij aan de Belastingdienst waarin ik om uitstel van betaling had gevraagd, maar uit telefonisch contact met de Belastingdienst bleek dat ik geen Uitstel van Betaling had moeten aanvragen maar Kwijtschelding, dus zij heeft mij het juiste formulier toegestuurd en ik heb dat ingevuld en aangetekend verzonden naar Heerlen. Waar dit verzoek (plus 12 bijlagen incl. een geschreven toelichting mijnerzijds) gebleven is weet ik niet, maar op deze manier blijf ik maar continu achter de feiten aanlopen. Het is net alsof ze bij de Belastingdienst opzettelijk de boel traineren en ik word er zo langzamerhand doodmoe van!
Dit alles heeft mij al de nodige stress en slapeloze nachten gekost en iedere keer als ik hen bel krijg ik weer iemand anders aan de lijn die mij weer iets anders vertelt, zodat ik zo langzamerhand door de bomen het bos niet meer zie!
Hulpvraag:
Graag zou ik dan ook met spoed iemand willen spreken die mij kan helpen de juiste wegen te bewandelen om deze hele Aanslagentoestand tot een goed einde te brengen!
Bij voorbaat dank!
Deadline: Zo spoedig mogelijk
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »