Toelichting op de werkzaamheden:
Wij werken aan het ontwikkelen, produceren en uitgeven van software en ontwikkelen websites voor andere bedrijven. Wij zijn een bedrijf met 100+ klanten en jaaromzet van ca. 400K.
Onze facturering is geautomatiseerd. Hulp is benodigd met de verwerking, verloning, het doen van de belastingaangiftes en het opmaken van de jaarstukken.
Over de aanvrager:
Rechtsvorm: BV
Aantal medewerkers: 5
Aantal inkomende en uitgaande facturen: tussen 250 en 1000 per jaar
Gebruikt boekhoudpakket: Momenteel Accountview, maar we kijken naar andere pakketten.
Is de administratie up-to-date?
Nee
Over welke periode hebben de werkzaamheden betrekking?
2014
Bedrijfsomschrijving:
Wij ontwikkelen websites voor andere bedrijven. Wij zijn een bedrijf met 100+ klanten en jaaromzet van ca. 400K.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »