Relatietherapeut gezocht: hulp bij terugvinden positiviteit in de relatie


11 november 2014
Assendelft
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht: hulp bij terugvinden positiviteit in de relatie

Hulpvraag
Mijn man en ik hebben veel ruzie en alles is negatief. En hij denkt dat ik een psychiatrische aandoening heb (bijv. Bordeline).
Ik loop zelf bij een psycholoog waar hij ook mee gaat alleen wordt relatietherapie aangeraden.

De situatie is op dit moment zo dat hij bij zijn ouders woont (na een ruzie heb ik hem gekrabd omdat hij mij ongevraagd gefilmd heeft en daarmee me dochter af wil pakken) en ik met onze dochter in Assendelft woon.
Volgens hem ben ik veranderd na de geboorte van onze dochter 2 jaar geleden, maar in mijn ogen is het het laatste half jaar steeds slechter gegaan.

Hij heeft nog een dochter uit een ander huwelijk en die was 1x in de 2 weken het weekend bij ons, maar door dat het mij te veel werd.
Ik moest haar vrijdags ophalen in Etten-Leur en zaterdag gemiddeld 5 uur in de auto met op de heen weg 1 krijsend kind en op de terug weg 2 krijsende kinderen.
Dus toen ik ook nog eens geschopt en geslagen werd door mijn stiefdochter (en er niets van mocht zeggen) heb ik gezegd dat hij in de weekenden dat hij haar heeft, maar bij zijn ouders moest gaan wonen totdat we een oplossing hadden gevonden voor haar gedrag.

Alleen roept hij steeds dat ze in levensgevaar is als ze bij mij is. En dat maakt het nog lastiger, terwijl dat helemaal niet waar is.

Ik hoop dat ik de situatie zo goed mogelijk uitgelegd heb.
Met vriendelijke groet,
Caroline

Soort hulp
relatietherapie

Deadline
Zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat er een vast patroon is ontstaan waardoor mijn vertrouwen is geschaad
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Echtgenoot heeft behoefte aan spanning, is op zoek naar het stiekeme. Zoekt dit bij andere vrouwen, maar wil niet het leven met huidige partner opgeven. Onze situatie We hebben geen kinderen. We wonen 30 jaar samen en onze relatie is in oktober 1989 begonn... » meer
Relatietherapeut gezocht voor het herstellen van verschillende banden in ons samengesteld gezin
Plaats: Krommenie Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik zal kort onze situatie schetsen. Ik heb een partner, man, en twee dochters: 24)en 22 jaar. Wij wonen allemaal nog thuis. We zijn al 20 jaar een samengesteld gezin en in de afgelopen jaren zijn er veel dingen gebeurd die ervoor hebben gezorgd dat we al... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat er communicatieproblemen zijn door vermoedelijk adhd / autisme / hoogbegaafdheid
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Communicatieproblemen door vermoedelijk adhd / autisme / hoogbegaafdheid Man: vermoeden van adhd / autisme Vrouw: vermoeden van adhd / hoogbegaafdheid Dynamiek vanuit vrouw: te veel perfectionisme / controle Dynamiek vanuit man: gebrek aan gevoel ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we elkaar zijn verloren en het telkens escaleert
Plaats: Hengelo Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zijn elkaar verloren en komen er niet uit. We hebben een eigen leven opgebouwd en een relatie die lijkt op een broer zus. We willen graag weer naar elkaar toe groeien zodat we weer naast elkaar staan en niet tegen over elkaar. Het gaat vaak na een con... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we uit elkaar zijn gegroeid en elkaar moeilijk kunnen bereiken
Plaats: Putten Soort coaching: relatietherapie Toelichting Veel meegemaakt waarbij we elkaar zijn verloren, mogelijk vooraf al moet helemaal de juiste basis. Wij zijn samen sinds 2008, geregistreerd 2010. We hebben 2 zoons (9 en 6). We zijn uit elkaar gegroeid en kunnen elkaar heel moeilijk bereiken. Er zijn oude ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026