Assertiviteitstrainer gezocht: Hulp bij verkrijgen van meer zelfvertrouwen
16 januari 2015
Heemskerk Noord-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Assertiviteitstrainer gezocht: Hulp bij verkrijgen van meer zelfvertrouwen
Hulpvraag: ik ben een vrouw van (bijna) 50 jaar en heb nog steeds weinig zelfvertrouwen waardoor ik niet zeker en stevig in mijn schoenen sta bij het geven van mijn mening.
Heb moeite met het uitspreken van dingen die mij tegen staan, waardoor ik moeilijk mijn grenzen aan kan geven.
Ook heb ik moeite met het krijgen van kritiek.
Ik heb geen betaalde baan, maar kom deze problemen veel tegen in mijn privé situatie en tijdens mijn vrijwilligerswerk.
Ik heb voorkeur voor een vrouwelijke coach van ongeveer mijn leeftijd, die ook genoeg (levens)ervaring heeft bij het helpen om van een grijze muis een sterke vrouw te maken.
Soort hulp
Assertiviteitstraining
Over de aanvrager
Geslacht: vrouw
Deadline:
Zo spoedig mogelijk
Coach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »