Loopbaancoach gezocht om echt te ontdekken wat ik kan, wat ik wil en waar mijn talenten liggen
3 maart 2015
Zeist Utrecht
Vakgebied Coaching
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om echt te ontdekken wat ik kan, wat ik wil en waar mijn talenten liggen
Toelichting op mijn situatie
Ik ben 34 jaar en moeder van een zoontje van bijna 3 jaar.
Op 1 november 2013 is mijn contract beëindigd en ben ik in de ww terecht gekomen. In februari 2024 heb ik mij ziekgemeld en sindsdien zit ik in de ziektewet. Ik was al ziek toen mijn contract werd beëindigd, we zijn uiteindelijk met wederzijds goedkeuring uit elkaar gegaan, omdat ik het niet meer kon opbrengen om het welles nietes spelletje te spelen.
Ik heb ME en fibromyalgie en voel mij hierdoor enigszins beperkt in mijn beroepskeuze. Verder ben ik best onzeker en heb mij altijd laten leiden door angsten. Niet voor bepaald werk te durven kiezen, omdat ik bang ben dat ik het niet kan. Ik ben best wel faalangstig.
Ik heb SPW gestudeerd in Groningen en Ecologische Bachelor Pedagogiek aan de hogeschool in Utrecht. Daar heb ik mijn Propedeuse gehaald en daarna gestopt om fulltime in kinderdagverblijf te gaan werken.
Om voor de kdv te kiezen was voor mij de veilige weg, want dat kan ik. Er is vroeger op school tegen mij gezegd dat ik bepaalde dingen niet kon doen.
Sinds toen heb ik een erg bewijzingsdrang ontwikkeld. Uiteindelijk op het HBO terecht gekomen om anderen te laten zien dat ik niet dom ben. Hierdoor ben ik mij zelf alleen kwijt geraakt.
Hulpvraag:
Wat wil ik? Wat kan ik? Waar liggen mijn talenten?
Ik weet gewoon echt niet welke kant ik op wil en zou heel graag ondersteuning willen in het ontdekken wat ik wil en kan. Hopelijk kan iemand van de loopbaanhulp mij hier in begeleiden.
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »