Loopbaancoach gezocht om toch na vele jaren een baan te vinden


6 maart 2015
Tilburg
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht om toch na vele jaren een baan te vinden

Hulpvraag
Al langere tijd (meerdere jaren) ben ik op zoek naar werk, maar door een wat vreemd cv (universitaire opleiding psychologie, maar werkervaring op mbo-niveau in dierentuin) lukt het me niet om ergens binnen te komen.

Toelichting op de situatie
Ik ben een vrouw van 36 jaar. In 2005 ben ik afgestudeerd als psycholoog. Omdat ik mij gericht heb op de onderzoekskant heb ik geen ervaring op klinisch gebied. Ik heb in plaats van een praktijkstage destijds een 2e onderzoek gedaan.

Tijdens mijn studie ben ik gaan werken als medewerker educatie in een safaripark en dit was een droom die uitkwam. Omdat ik het er zo naar mijn zin had en er heel veel tijd doorbracht liep mijn studie de nodige vertraging op. Toen ik na mijn studie als dierenverzorger aan de slag kon, heb ik geen moment getwijfeld. Na 2 jaar kreeg ik de kans om teamleider te worden en tot 2012 gaf ik leiding aan de afdeling dierenverzorging. Gaandeweg wist ik echter al dat ik hier niet wilde blijven: er waren niet veel ontwikkelingsmogelijkheden,de werkdruk lag erg hoog en in de afdelingscultuur kon ik mij steeds minder vinden.

Het liefst was ik van werk naar werk gegaan, en ik heb dan ook diverse malen, helaas tevergeefs, gesolliciteerd op uiteenlopende functies.
Omdat ik, hoewel ik graag mijn horizon wilde verbreden, erg betrokken was bij het safaripark en het park me na aan het hart ligt, ben ik er (achteraf bezien) te lang blijven hangen.
Uiteindelijk ben ik in 2012 met een burn-out uitgevallen. Het was voor mij direct duidelijk dat ik niet meer terug kon in mijn oude functie, ook niet wanneer het beter met me zou gaan. Dit is bevestigd door een arbo-instantie. Ik ben gedurende anderhalf jaar op therapeutische basis blijven werken voor mijn werkgever, maar dan op een andere locatie en totaal andere werkzaamheden (administratief). Helaas was er niet de mogelijkheid om binnen het bedrijf een andere, passende functie te krijgen, en sinds afgelopen juni heb ik dan ook geen werk meer.

Omdat ik al langer op zoek was naar een nieuwe ambitie en uitdaging heb ik weer contact gezocht met mijn afstudeerbegeleidster om te kijken of ik een baan als onderzoeker zou kunnen vinden. Aan een baan kon ze mij niet helpen, maar inmiddels ben ik wel actief als buitenpromovendus en ben ik bezig met het opstarten van een onderzoek. Ik krijg hiervoor echter niet betaald, het is voor eigen kosten en levert me dus vooralsnog niets op. Aangezien ik me niet in de luxe-positie bevind dat ik gratis kan werken, ben ik op zoek naar werk en zie ik het promotie-traject als iets dat ik erbij doe voor mijn eigen ontwikkeling. Ik realiseer me namelijk terdege dat ik een afstand heb tot de arbeidsmarkt, of in ieder geval een achterstand heb en lastig kan concurreren met mijn vreemde cv. Bovendien zou ik graag een baan willen die bij me past, zodat ik niet opnieuw uitval.

Graag wil ik dan ook hulp bij:
* het zoeken naar een passende baan/ werkomgeving: wat sluit aan bij mijn persoonlijkheid?
* het ontdekken en benutten van kansen: wat sluit aan bij mijn capaciteiten?

Met vriendelijke groet,

Over de aanvrager
Geslacht: vrouw
Huidige werksituatie:
Opleidings-/werkniveau: Universiteit
Leeftijd:

Soort coaching
Loopbaancoaching


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach/werkcoach gezocht voor mijn zoon
Plaats: Den Haag Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting ik ben de ouder van een 48 jarige zoon (leren en werken was vallen en opstaan) en wens contact met een werk coach. niveau is LBO/MBO ziet zichzelf als HBO en kan nog niet accepteren dat je alleen maar werk kunt verrichten wat je WEL KUNT. groeien LUKT NI... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik zoek een baan waar ik echt gelukkig van word
Plaats: Bodegraven (coaching kan op afstand) Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik zoek van welke baan ik echt gelukkig wordt. Ik heb een achtergrond in Biologie en vanuit eigen interesse meer richting IT gegaan. Zowel programmeren als leiding geven en consultancy. Daar heb ik nu veel... » meer
Loopbaancoach gezocht om meer inzicht te krijgen in mezelf, mij talenten en ambities
Plaats: Meppel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben 44 jaar en werk als softwareontwikkelaar. De laatste tijd merk ik dat mijn motivatie voor mijn werk wat is afgenomen. Daardoor ben ik meer gaan nadenken over mijn loopbaan en over de vraag of ik nog wel op de juiste plek zit en ... » meer
Loopbaancoach gezocht (English spoken): looking for guidance on finding relevant job
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht To give you some brief context: My current situation: I have part time job and currently looking to change career. My background: I am looking for an entry-level position. I have university degree in Biotechnology and did data analys... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik niet meer gelukkig ben in mijn werk maar niet weet wat er dan wel bij me past
Plaats: Vlissingen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik werk al jaren in het onderwijs. Eerst als leerkracht, toen als intern begeleider en nu als kwaliteitsmedewerker gecombineerd met IB-er. I k merk dat ik niet meer gelukkig ben in mijn werk maar niet goed weet wat er dan bij mij ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026