Loopbaancoach gezocht om mij te helpen met het vinden van nieuwe baan na plotseling ontslag
1 mei 2015
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om mij te helpen met het vinden van nieuwe baan na plotseling ontslag
Toelichting op mijn situatie
Na ruim 30 jaar diverse leidinggevende functies te hebben vervuld binnen de Rabobank organisatie is medio juni vorig jaar het dienstverband, voor mij geheel onverwacht, (formeel per 1 juli a.s.) beëindigd. De laatste jaren ben ik actief geweest als manager MKB.
Persoonlijke informatie
Ik ben een man van 53 jaar jong.
competenties: daadkrachtig, besluitvaardig, initiatiefvol, gedisciplineerd, pragmatisch, bouwen en verbinden
Opleidingsniveau: HBO (HEAO-MER)
Met de ondersteuning/hulp van een loopbaanadviseur wil ik mezelf in de volle breedte (her)oriënteren op de arbeidsmarkt en mijn eigen energiebronnen (her)ontdekken.
Er is door werkgever budget ter beschikking gesteld.
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »