Relatietherapeut gezocht om ons te helpen met het verbeteren van onze Relatie


6 mei 2015
Mierlo
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om ons te helpen met het verbeteren van onze Relatie

Toelichting op de werkzaamheden
We willen heel graag elkaar weer echt leuk vinden. We merken dat het onszelf niet lukt en dat we hierbij hulp nodig hebben, om zo meer inzicht in elkaar te krijgen en het weer fijn te hebben.
We zoeken uitsluitend een man in omgeving Mierlo en willen graag zo snel mogelijk starten (liefst deze week).

Toelichting op onze situatie
Vrouw, 32 jaar, leerkracht basisonderwijs (2/3 dagen), sinds kort hardloopster, redelijk stabiel in haar emotie, recht voor zijn raap, komt uit een gezin uit Mierlo (oorspronkelijk Friesland).
Man: 33 jaar, locatiedirecteur basisonderwijs (5 dagen), tennisser, voetbalfan, hooggevoelig (hierdoor intense beleving met pieken en dalen), moeite met de veranderingen die plaatsvonden bij het krijgen van kinderen, vindt heel veel leuk, ambitieus, sinds de kinderen er zijn een aantal keer vreemd gegaan, een traject bij een psycholoog gelopen en bij haptonoom (met name geleerd om het gevoel te onderkennen en daar naar te handelen en te leven in het heden, dit laatste blijft een aandachtspunt), komt uit een fijn gezin uit Mierlo.
We zijn in augustus 13 jaar samen. We kennen elkaar al meer dan 20 jaar, via het tennissen. 9 jaar geleden gingen we samenwonen in een appartement. 2 jaar later kochten we een huis in Mierlo. We deden fijne dingen samen, maar ook apart.
5 jaar geleden besloten we klaar te zijn voor kinderen en we hebben inmiddels 2 kinderen (2 en 4 jaar). Sinds die tijd zijn er veel dingen veranderd. Uiteraard in onze verantwoordelijkheden, maar ook in onze relatie. Man heeft duidelijk meer moeite met de veranderingen. De veranderingen in zijn leven, maar ook de veranderingen die vrouw doormaakt als moeder. Hij is tot dan toe ook een persoon die moeite heeft met toetreden tot het gevoel. Alles is maar 'leuk', maar daardoor ook oppervlakkig. Ipv het aanpakken, zoekt hij spanningen. In uitgaan en andere vrouwen (leuk gevonden willen worden).
Daarna zijn goede periodes geweest maar ook mindere.
Zij neemt haar verantwoordelijkheden voor de kinderen en is daar heel gelukkig bij. Ze heeft er moeite mee dat ze dit niet altijd met hem kan beleven.
Sinds die tijd gaat praten moeilijker. Hij wil over het gevoel praten en voelt zich niet begrepen en zij heeft daar minder behoefte aan en vindt regelmatig dat hij zich niet zo moet aanstellen. Daarnaast vindt zij dat hij met name bezig is met zijn eigen gevoel en niet met dat van haar, waardoor hij hem een egoïstisch persoon vindt.
Door het vreemdgaan van hem is zij onzeker geworden, door het moeizame praten en het benoemen van het egoisme, voelt hij zich ook niet lekker.
Door alles wat er gebeurd is kijken we niet meer naar de leuke eigenschappen van elkaar, maar door een gekleurde bril. Hij naar iemand die hem steeds niet begrijpt en wil begrijpen, zij naar iemand die alleen maar aan zichzelf denkt.
Deadline:


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht: we zijn gelukkig in onze relatie maar missen allebei iets op seksueel vlak
Plaats: Rijswijk Soort coaching: relatietherapie Toelichting Wij hebben ongeveer 4,5 jaar een relatie en hebben sinds een jaar samen een huis. We zijn gelukkig in onze relatie, lachen veel en voelen ons comfortabel bij elkaar. Onze uitdaging zit vooral op het seksuele vlak, omdat we allebei iets tekort lijken te kome... » meer
Relatietherapeut gezocht: 24 jaar samen, 2 kinderen; door druk werk en gezinsleven liggen prioriteiten uit elkaar
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Relatietherapie Relatie van 24 jaar waarvan 13 jaar huwelijk. Twee kinderen van 4 en 8 jaar. Door drukke werkagendas, de druk van de kinderen liggen prioriteiten en wensen uit elkaar. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht: mijn partner heeft aangegeven dat ze niet meer van me houdt; ik wil graag onze relatie redden
Plaats: Malden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik ben 24 jaar oud en mijn partner 23 jaar oud. We hebben beiden ADHD en autisme, en hebben nu bijna 7 jaar lang een relatie. Recent heeft mijn partner aangegeven dat ze niet meer van me houdt en dat ze het moeilijk vindt om een toekomst met mij te hebben. Ik... » meer
Relatietherapeut gezocht voor laatste redmiddel: mijn partner heeft adhd en we hebben serieuze relatieproblemen
Plaats: Waalre Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner heeft ADHD en we hebben serieuze relatie problemen. Is ons laatste redmiddel.. Wat is jullie aanpak en wat zijn de kosten per sessie? Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht: veel onbegrip en spanningen, we leven langs elkaar heen (23 jaar samen, 2 kinderen)
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Sinds een aantal jaren is onze onderlinge communicatie achteruitgegaan en heerst er onbegrip tussen ons. Dit brengt heel veel onderlinge spanning met zich mee en leven we langs elkaar en is er geen intimiteit meer. We zijn al meer dan 23 jaar met elkaar.... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026