Mediator (met toevoeging) gezocht om de relatie tussen vader en dochter te verbeteren na moeizaam contact


18 mei 2015
Ridderkerk
Zuid-Holland

Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Mediator (met toevoeging) gezocht om de relatie tussen vader en dochter te verbeteren na moeizaam contact

Toelichting op de situatie
Het volgende stukje komt misschien wat kortaf/ vreemd over maar dat komt omdat het een redelijk complexe situatie is. Vandaar deze korte manier van schrijven.

Korte relatie in 2010, 4/5 maanden.
Ik raakte in verwachting. Biologische vader besloot relatie niet voort te zetten.
Tijdens zwangerschap verliep communicatie moeizaam.
Eerste 4 maanden na de zwangerschap dochter een 3, 4 tal keer gezien.
Om iets meer vastigheid te maken, geprobeerd vaste dag te plannen.
Na drie maanden (waarin hij niet aangaf dochter te willen zien, dus ook niet gezien) een mail waarin hij aangaf die geplande dagen toch niet te kunnen of ik geen andere dag kon.
Ik gaf aan dat dat dan weer even kon duren ivm planning.
Redelijk snel daarna een brief van zijn advocaat.
In reactie daarop heb ik een eigen kracht conferentie voorgesteld. Hij ging akkoord.

Tijdens dat traject was er twee wekelijks contact tussen dochter en vader. Daarna evaluatie gesprekken.
Bij het tweede evaluatiegesprek gaf ik aan dat de omgang voor dochter net iets anders zou moeten verlopen omdat haar reactie op contact op dat moment niet groeiend en prettig was. Hij stond boos op, zou het "op een andere manier gaan regelen". Daarna nog contact gehad via mail en later ook telefonisch. We zouden iedere maand even bellen voor informatie overdracht. Geen contact meer tussen vader en dochter. Wel maandelijks foto van dochter toegezonden. Hij zonder opgaaf van reden en overleg telefonisch contact niet voortgezet. Ik ben wel maandelijks een foto blijven sturen.

Na 2 jaar na het gesprek waaruit hij boos opstond, (dochter inmiddels 3,5) brief van zijn advocaat. Tweejarige gat tussen laatste gesprek en rechtszitting ontstond naar zijn eigen zeggen door zijn timide opstelling. Rechtszitting volgde daarop in augustus 2014. In december/januari naar omgangshuis te Rotterdam. En een kort onderzoek van de RVK naar waarom het contact zo moeizaam verloopt. Nu onderzoek in pauze maar mogelijk nog een eindgesprek aldaar. Nu is er nog steeds geen sprake van communicatie tussen vader en mijzelf. Nog 2 omgangsmomenten bij het omgangshuis, eerder al 8 gehad.

In overleg met orthopedagoog besloten dat mediation nodig is om het contact tussen vader en dochter te verbeteren omdat de slechte communicatie tussen vader en mij de omgangssituatie onveilig maakt.
Nu ben ik opzoek naar 3 mogelijke passende mediators. Zodat hij daaruit een keuze kan maken. Hij is op de hoogte van mijn zoeken naar een mediator en stemt hier mee in. Wel erkent vader geen zeggenschap.
We zoeken een mediator die met toevoegingen werkt.

Soort mediation
Vader - dochter relatie

Staan beiden achter mediation
Ja


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor hulp bij bemiddeling bij burenruzie over beplanting
Toelichting op de werkzaamheden Graag hulp bij bemiddeling bij volgende situatie: Het gaat om een burenruzie ivm conflict beplanting buurman dit zorgt voor overlast. Buurman heeft beplanting en houdt het niet bij, daardoor overlast bij ons. Schutting daardoor scheef, zonlicht weg door 5 meter hoge rododendrons, bessen i... » meer
Mediator gezocht voor bemiddelen bij een familie conflict betreffende zorg en vermogen
Toelichting Gaat om hulp bij bemiddelen bij een conflict binnen de familie. Zorg en vermogen familie conflict... » meer
Mediator gezocht voor onpartijdige bemiddeling (mediation) bij conflict met bestuur van jongerenvereniging
Toelichting Een goede vriend van mij heeft een conflict met (met het bestuur van) de jongerenvereniging, waar wij lid van zijn. De vereniging wil hem uitschrijven omdat hij te intens en verhit geweest zou zijn in gesprekken met een oud bestuur van +- 2 jaar geleden. Hier zouden stukken van zijn maar die kunnen/mogen we (n... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij ruzie tussen 2 huurders: Verhuur Vastgoed
Plaats: Maastricht Toelichting op de werkzaamheden Wij zijn verhuurder, Twee huurders hebben ruzie we zien dit graag opgelost --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk Bedrijf Verhuur Vastgoed... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij een familieconflict
Plaats: Noordwijk Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht bemiddelen bij een familieconflict. Moeder heeft geen contact met oudste (38 jaar)dochter, Twee dochters hebben geen contact met elkaar. Looptijd al reeds 15 jaar. Ik als vader wil dat dit nu eens afgelopen moet zijn en bemiddel hierin. Ik heb met ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025