Loopbaancoach gezocht om te helpen zoeken naar een baan met minder stress en meer afwisseling: kok
25 juni 2015
Waskemeer Friesland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Op vaste locatie
Locatie:
Op vaste locatie
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om te helpen zoeken naar een baan met minder stress en meer afwisseling: kok
Hulpvraag
Ik ben opzoek naar een baan waarin ik meer afwisseling en minder stress kan vinden.
Aangezien ik veel verschillende dingen leuk vind, maar ik voor maar 1 beroep de opleidingen afgerond heb weet ik nu niet meer wat ik moet doen..
Toelichting op de situatie
Ik ben op het moment zelfstandig werkend kok.. Hiervoor heb ik een opleiding niveau 2 en 3 gedaan. Deze heb ik beide versneld mogen doen waardoor ik ook een prestatie druk voel.
Ik ben nu 22 jaar en ik ben in mei 2014 bij deze werkgever begonnen. Eerst als hulpkok en hulp in de huishouding. Nu ben ik zelfstandig werkend kok en help nog soms in de huishouding.
Ik ervaar stress op het werk door werk en prestatiedruk en de collega's. Doordat het een heel klein team en uiteenlopend team is wordt er veel geroddeld. Ook omdat je vaak maar met 2 of 3 personen samen werkt ontstaan er ook vaak irritaties omdat je veel samen bent. Werk en prestatiedruk komt eigenlijk sowieso al door het beroep zelf, maar denk ik ook doordat we onder een grote formule vallen (fletcher hotels) komt er ook veel druk vanuit het hoofdkantoor.
Geslacht: vrouw
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »