Loopbaancoach gezocht om proberen uit te zoeken welke kant ik op kan gaan
16 juli 2015
Oosterbeek Gelderland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om proberen uit te zoeken welke kant ik op kan gaan
Toelichting op mijn situatie
Ik ben werkzaam in het voortgezet onderwijs. Ik doe dat nu 9 jaar en heb geen andere banen gehad.
Afgelopen jaar heb ik geen plezier kunnen vinden in mijn werk. Ik heb het gevoel dat ik de gewenste ambities van de leerlingen niet waar kan maken terwijl ik wel veel tijd besteed aan het voorbereiden van de lessen.
Ik heb gesprekken gehad met een coach op school en ben gaandeweg tot de conclusie gekomen dat docent zijn niet het werk is dat bij me past. Maar ja, wat dan wel? Dat weet ik niet en ik kom er maar niet uit om zelf concrete volgende stappen te zetten.
Ik heb bij mijn werkgever aangegeven te willen stoppen en ik kan via mijn werk omscholing krijgen, maar dan moet ik eerst wel weten waarin en hoe verder. Dus de belangrijke vraag is, waarin wil ik verder , hoe weet ik wat bij me past en hoe ga ik dat aanpakken?
Persoonlijke situatie: ik ben 35 jaar, een moeder van drie jonge kinderen 6,5 en 2
Deadline:
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »