Mediator gezocht om samen dochters en vader een liefdevol gesprek aan te gaan met moeder over haar situatie


27 juli 2015
Rotterdam
Zuid-Holland

Vakgebied Mediation

Omschrijving

Mediator gezocht om samen dochters en vader een liefdevol gesprek aan te gaan met moeder over haar situatie

Toelichting op de situatie
Beste meneer/mevrouw,
Mijn familie staat op het punt een crisis te ondergaan. Ik zal proberen kort uit te leggen wat het probleem is, zodat u kunt beoordelen of en wie iemand ons hier bij kan helpen.

Mijn ouders zijn 55 jaar. Mijn moeder is al jaren te zwaar en drinkt bij vlagen te veel. Dit heeft ervoor gezorgd dat zij sinds lange tijd erg slecht loopt, en het ziet er naar uit dat ze binnenkort zelfs niet meer kan lopen. Dit ziet mijn vader niet zitten, en hij heeft mijn zusje (18) vertelt dat hij dan van mijn moeder wil scheiden. Ook zei hij dat zij dan het huis zal moeten verlaten.
Mijn vader is de broodwinner in ons gezin. Mijn moeder heeft sinds de geboorte van mijn oudere broer niet meer gewerkt. Ze is vaak somber en heeft slaapproblemen, en het lijkt erop dat ze een drinkprobleem heeft. Ze heeft geen vriendinnen en weinig sociaal contact buiten ons gezin. Op het moment dat mijn ouders scheiden zal dit rampzalig zijn voor mijn moeder. Zonder inkomen en sociaal leven gaat ze dan een heel slecht leven tegemoet.
Mijn vader en moeder houden van elkaar. En we zijn van mening dat een verandering in mijn moeders' levensstijl een gezonder gewicht een hele hoop goeds zou doen. We hebben al erg vaak geprobeerd mijn moeder te helpen. Haar te laten beginnen met sporten, naar de dokter te laten gaan, haar aansporen (vrijwilligers)werk te zoeken en sociaal contact op te bouwen. Niets helpt. Ze is ontzettend koppig.

Hulpvraag
Daarom willen we binnenkort een gesprek met haar aangaan, waarin we haar liefdevol, maar toch zeer dringend, haar situatie willen laten erkennen en afspraken te maken over hoe nu verder. Over hoe deze ramp tegen te gaan. Voor haarzelf, mijn vader, en ons. Hiervoor denken we de hulp van een neutrale buitenstaander te kunnen gebruiken.
Ik hoor heel graag van u wat u hierover denkt.
Met vriendelijke groet,


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor hulp bij bemiddeling bij burenruzie over beplanting
Toelichting op de werkzaamheden Graag hulp bij bemiddeling bij volgende situatie: Het gaat om een burenruzie ivm conflict beplanting buurman dit zorgt voor overlast. Buurman heeft beplanting en houdt het niet bij, daardoor overlast bij ons. Schutting daardoor scheef, zonlicht weg door 5 meter hoge rododendrons, bessen i... » meer
Mediator gezocht voor bemiddelen bij een familie conflict betreffende zorg en vermogen
Toelichting Gaat om hulp bij bemiddelen bij een conflict binnen de familie. Zorg en vermogen familie conflict... » meer
Mediator gezocht voor onpartijdige bemiddeling (mediation) bij conflict met bestuur van jongerenvereniging
Toelichting Een goede vriend van mij heeft een conflict met (met het bestuur van) de jongerenvereniging, waar wij lid van zijn. De vereniging wil hem uitschrijven omdat hij te intens en verhit geweest zou zijn in gesprekken met een oud bestuur van +- 2 jaar geleden. Hier zouden stukken van zijn maar die kunnen/mogen we (n... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij ruzie tussen 2 huurders: Verhuur Vastgoed
Plaats: Maastricht Toelichting op de werkzaamheden Wij zijn verhuurder, Twee huurders hebben ruzie we zien dit graag opgelost --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk Bedrijf Verhuur Vastgoed... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij een familieconflict
Plaats: Noordwijk Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht bemiddelen bij een familieconflict. Moeder heeft geen contact met oudste (38 jaar)dochter, Twee dochters hebben geen contact met elkaar. Looptijd al reeds 15 jaar. Ik als vader wil dat dit nu eens afgelopen moet zijn en bemiddel hierin. Ik heb met ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025