Relatietherapeut gezocht omdat wij in een negatieve spiraal zitten


31 juli 2015
Heemskerk
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht omdat wij in een negatieve spiraal zitten

Toelichting op de situatie
Mijn vrouw en ik zitten in een negatieve spiraal. Gisteren barste bijna de bom. Ze wil bij me weg omdat ze niet weet wat ze moet. Het gevoel is al ruime tijd weg. We houden wel van elkaar, maar in haar woorden meer een broer/zus relatie.
Onlangs is ze ook vreemd gegaan. Ik ben daarachter gekomen, heb haar ermee geconfronteerd en het vergeven, maar de twijfel slaat nu ook bij mij toe. Is ze er echt mee gestopt. Ze houdt nog steeds contact met hem en in buien van machteloosheid en jaloezie doe ik dan weer controles op haar. Het vertrouwen is weg. Maar mijn gevoel voor haar niet.
We hebben eerder hulp gezocht in 2010/2011 via 1e lijns psycholoog. Daarna even een opleving en later weer slecht. Ze heeft vaker met anderen geflirt daarna en vorige jaar tijdens kermis staan zoenen met een ander. Dat heeft ze zelf opgebiecht en ook dat heb ik haar vergeven.
Ik heb haar gezegd alles te willen doen en mijn hoop is gevestigd in relatietherapie. Maar ik weet niet of zij dat nog wel wil proberen. Ik heb het haar wel gevraagd om te proberen. Ook omdat de top10 redenen om in relatietherapie te gaan zoveel raakvlakken heeft met hetgeen ik steeds te horen krijg en wat we voelen.

Toelichting op de situatie
We zijn nu 8 jaar getrouwd en hebben 1 dochter van net 8 jaar. We wonen nog steeds samen en het is ook niet zo dat we steeds ruzie hebben, bijna niet zelfs. Het is de laatste alleen erg kil in huis.
Er is ook best veel gebeurd in die 8 a 9 jaar dat we nu samen zijn. Heel veel heel snel en veel tegenslag.


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht: we hebben een fijne relatie, maar raken elkaar bij een meningsverschil totaal kwijt
Plaats: Waalwijk Soort coaching: relatietherapie Toelichting Wij hebben sinds ruim 8 maanden een erg fijne relatie, vol liefde en verbinding behalve als we in een meningsverschil raken, we tikken dan beide onze traumas aan en raken elkaar dan volledig kwijt. Totaal uit verbinding en luisteren eigenlijk niet meer naa... » meer
Relatietherapeut gezocht om ons te leren beter te communiceren
Plaats: Roelofarendsveen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Relatietherapie in het algemeen kan ons helpen te communiceren. Gezien mijn vriend hoogbegaafd is, sprak het ons erg aan dat er hier ook specifieke relatietherapie voor is, gezien dit is waarin wij elkaar soms niet begrijpen. Deadline: Graag zo... » meer
Relatietherapeut gezocht voor cliënten gezocht met problemen in communicatie en verbinding
Plaats: Utrecht Soort coaching: relatietherapie Toelichting Goedendag, Ik zou graag een collegiaal overleg met u willen over een stel die ik naar u wil doorverwijzen. Ik ben zelf bijna 3 jaar betrokken bij dit gezin met een jong kind (meisje van 6 jaar), waarbij er sprake is van ASS (vastgesteld bij éé... » meer
Relatietherapeut gezocht: Beide partners hebben adhd, we gaan anders om met emoties
Plaats: Nijmegen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Beide partners adhd en een kindje van 1 jaar. Wij zijn 12 jaar samen Wij gaan anders om met emoties, een wil afstand, ander bevestiging en aanraking. Confrontatie mijdend waardoor dingen eerder in de relatie niet opgelost zijn of over gepraat zijn maar... » meer
Relatietherapeut gezocht: verliefd geworden op een andere vrouw, weet niet wat te doen; zoek hulp bij zelfanalyse
Plaats: Eindhoven Soort coaching: relatietherapie Toelichting 2 Jaar geleden ben ik verliefd geworden op een andere vrouw en dit heb ik nu verteld aan mijn vrouw met de bedoeling om te gaan scheiden. Ik ben 71 en ik weet niet goed meer wat ik moet doen. Daarom zou ik graag hulp hebben bij mijn zelfanalyse, maar ook w... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025