Loopbaancoach gezocht om uit de nachtdienst te komen en te kijken wat ik kan|: Helpende in verzorgingshuis
17 augustus 2015
Den Hoorn Zuid-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om uit de nachtdienst te komen en te kijken wat ik kan|: Helpende in verzorgingshuis
Beste,
Ik ben 31 jaar oud. Ik werk momenteel in een verzorgingshuis als Helpende. Ik heb het wel naar mijn zin op mijn werk. Jammer genoeg werk ik alleen in de nacht, de reden daarvan is omdat ik meer inkomen heb.
Ik moet ieder maand alimentatie betalen. Als ik de alimentatie niet hoefde te betalen was ik al lang gestopt met werken in de nacht. Ik mis veel in het leven omdat ik alleen in de nacht werk.
De locatie waar ik nu werk gaat over 2 jaar dicht. Dat houdt in dat ik naar een locatie verplaatst wordt. Maar eerlijk gezegd wil ik iets anders in mijn leven.
Hulpvraag
Ik vind fijn om veel te werken, maar wat ik nu doe wil ik niet nog paar jaar doen. Ik heb toen ik 18 was een eigen bv gehad. Ik ben erg onzeker wat ik kan en niet kan. Ik kreeg het advies van een collega van mij om een keer in gesprek te gaan met een loopbaancoach
Hopelijk kunt u iets voor mij betekenen?
Ik hoor graag van u.
Met vriendelijke groet,
Soort coaching: loopbaancoaching
Geslacht: man
Huidige werksituatie: in loondienst
Leeftijd: 31
Deadline: op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »