Loopbaancoach gezocht omdat ik alles eruit wil halen dat er in zit


21 september 2015
Badhoevedorp
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht omdat ik alles eruit wil halen dat er in zit

Toelichting op de situatie
Ik ben net teruggekeerd uit Engeland waar ik gewerkt en gewoond heb bij een groot internationaal cosmeticabedrijf als EMEA Print and Display Coördinator. Daarvoor was ik werkzaam voor de Benelux als Print and Display Coördinator.
De positie in de Benelux kwam te vervallen in alle markten en werd gereduceerd naar 2 posities in Engeland. Aangezien de banenmarkt nog slecht was heb ik hier op gesolliciteerd en de baan genomen. Maar eigenlijk heb ik nooit op mijn plek gezeten daar en wilde ik eigenlijk al wat anders gaan doen. Zo erg dat ik herhaaldelijk op het punt stond gewoon ontslag te nemen (niet gedaan).
Toch naar Engeland gegaan en dat werkte totaal niet. Ik heb ontslag genomen en ben teruggekeerd. Ik was niet in staat om mij daar verder te ontwikkelen, zowel niet qua persoonlijkheid als ook niet dat ik iets in het vizier had waar ik naar toe kon werken.
Nu terug worstel ik met de ervaring die ik heb opgedaan. Het was vrij operationeel en multidisciplinair en ik mis overal net dat ene beetje ervaring. Ook ben ik nu een beetje de draad kwijt waarin ik mij kan en vooral verder in wil ontwikkelen. Ik heb een WO-opleiding maar ik zie even door de bomen het bos niet meer. Ook heb ik het gevoel dat ik mijzelf de hele tijd moet verdedigen dat ik na een jaar weer ben teruggekomen omdat ik toch bij een heel groot bedrijf zat waarin ik zou kunnen doorgroeien.
Maar door frustraties en het ' niet thuis voelen' bood ik teveel weerstand denk ik. Dit geeft mij dan ook weer een bezorgd gevoel alsof ik een slechte werknemer ben, terwijl ik heel loyaal ben. Dit terwijl ik weet dat ik veel kan en ook veel kan bereiken als ik op de juiste plek zit. Daarnaast is solliciteren niet mijn sterkste punt, maar wellicht als gevolg van bovenstaande.

Geslacht: vrouw


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: ben toe aan een omgeving met meer diepgang en andere mindset
Plaats: Bovenkarspel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Altijd werkzaam geweest in een productie omgeving. Mijn gevoel geeft aan dat ik me niet meer op mijn gemak voel in deze werkomgevingen. Behoefte aan meer diepgang, uitdaging, maar bovenal een andere mindset. Meer dienstbaar, een... » meer
Loopbaancoach gezocht: na vele jaren werk als Jeugdarts overweeg ik een heel andere richting op te gaan
Plaats: Beetsterzwaag Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik werk als jeugdarts maar ik overweeg na vele jaren een hele andere richting op te gaan, maar wil graag helder krijgen wat ik dan leuk vind. Kan ook een heel ander beroep zijn. Daar wil ik graag ondersteuning bij. --- Geslach... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik op zoek ben naar wat ik wel kan en wil gaan doen
Plaats: Utrecht Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik werk nu in het onderwijs (docent Duits) en wil dit niet meer doen. Ik ben 56 en ben op zoek naar wat ik wel kan en wil gaan doen. --- Geslacht: vrouw Leeftijd: 56 Opleidingsniveau: Pabo Huidige functie: docent Duits Deadlin... » meer
Loopbaancoach gezocht voor advies hoe om te gaan met deze situatie in mijn werk
Plaats: Sint Annaparochie Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel zit ik bij bedrijf A waar ik graag weg wil om mezelf verder te ontwikkelen in de automatisering sector. Dit bedrijf in automatiseren heb ik al alleen wil ik het huidige bedrijf nog wel blijven ondersteunen wanneer ... » meer
Loopbaancoach gezocht (op advies): Ik zoek een baan waar ik mezelf kan zijn en mijn kwaliteiten kan benutten
Plaats: Ede Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Sinds 1 jaar heb ik hulp van een psychosociaal coach ivm stress voor werk. Tijdens deze coaching heb ik mezelf en mijn verleden uitgeplozen. We zijn al ver in de coaching maar sindskort heb ik ontdekt dat ik momenteel niet op de juiste pl... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026