Loopbaancoach gezocht omdat ik alles eruit wil halen dat er in zit


21 september 2015
Badhoevedorp
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht omdat ik alles eruit wil halen dat er in zit

Toelichting op de situatie
Ik ben net teruggekeerd uit Engeland waar ik gewerkt en gewoond heb bij een groot internationaal cosmeticabedrijf als EMEA Print and Display Coördinator. Daarvoor was ik werkzaam voor de Benelux als Print and Display Coördinator.
De positie in de Benelux kwam te vervallen in alle markten en werd gereduceerd naar 2 posities in Engeland. Aangezien de banenmarkt nog slecht was heb ik hier op gesolliciteerd en de baan genomen. Maar eigenlijk heb ik nooit op mijn plek gezeten daar en wilde ik eigenlijk al wat anders gaan doen. Zo erg dat ik herhaaldelijk op het punt stond gewoon ontslag te nemen (niet gedaan).
Toch naar Engeland gegaan en dat werkte totaal niet. Ik heb ontslag genomen en ben teruggekeerd. Ik was niet in staat om mij daar verder te ontwikkelen, zowel niet qua persoonlijkheid als ook niet dat ik iets in het vizier had waar ik naar toe kon werken.
Nu terug worstel ik met de ervaring die ik heb opgedaan. Het was vrij operationeel en multidisciplinair en ik mis overal net dat ene beetje ervaring. Ook ben ik nu een beetje de draad kwijt waarin ik mij kan en vooral verder in wil ontwikkelen. Ik heb een WO-opleiding maar ik zie even door de bomen het bos niet meer. Ook heb ik het gevoel dat ik mijzelf de hele tijd moet verdedigen dat ik na een jaar weer ben teruggekomen omdat ik toch bij een heel groot bedrijf zat waarin ik zou kunnen doorgroeien.
Maar door frustraties en het ' niet thuis voelen' bood ik teveel weerstand denk ik. Dit geeft mij dan ook weer een bezorgd gevoel alsof ik een slechte werknemer ben, terwijl ik heel loyaal ben. Dit terwijl ik weet dat ik veel kan en ook veel kan bereiken als ik op de juiste plek zit. Daarnaast is solliciteren niet mijn sterkste punt, maar wellicht als gevolg van bovenstaande.

Geslacht: vrouw


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht omdat ik graag (als nieuwe moeder) mijn werkende leven wil opbouwen
Plaats: Bilthoven Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Onlangs ben ik moeder geworden van mijn tweede dochter. Nu wil ik mijn werkende leven weer opbouwen. Naast mijn werk als zzp-er wil ik graag twee dagen in dienst, dit kan ook een project / klus zijn, maar ik wil graag wat meer ritme... » meer
Loopbaan Coach gezocht voor part-time rol, vooral voldoening is belangrijk
Plaats: Rotterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben 65, semi-retired en zoek part-time werk (2 dagen) in de buurt van Rotterdam. Ik ben WO opgeleid, maar hoef niet per se op het hoogste nivo te werken. Het gaat mij voornamelijk om een functie die voldoening geeft. Ik zoek... » meer
Loopbaancoach gezocht: mijn werk als zzp projectmanager geeft me weinig voldoening; ik wil zzp-er blijven, maar in welke richting?
Plaats: Weert Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel werk ik als zelfstandig ondernemer. Ik ben projectmanager op duurzame projecten in de semi-overheid. De laatste tijd merk ik dat het me vooral veel energie kost en ik er geen voldoening meer uit haal. Ik wil erachter komen wat... » meer
Loopbaancoach gezocht om te helpen met het vinden van een baan die bij me past
Plaats: Scherpenzeel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik wil graag een coachingstraject doorlopen waarbij ik op zoek ga naar welk werk bij mij past. Ik ben 21 jaar, volg op dit moment een werken-leren traject in opleiding tot verpleegkundige. Ik wil graag stoppen met werk in de zo... » meer
Loopbaancoach gezocht:mijn huidige werkgever wordt overgenomen; ik wil graag mijn horizon verbreden
Plaats: Wamel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik werk momenteel 20 jaar bij mijn huidige werkgever. Wij gaan dit jaar overgenomen worden door een ander bedrijf, waarbij er zeker nog plek is voor mij. Ik wil toch graag verkennen wat mijn marktwaarde is in de huidige arbeidsmarkt en ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026