Mediator gezocht voor advies hoe om te gaan met teamleider en mijn werkplezier terugvinden
30 september 2015
Amsterdam Noord-Holland
Vakgebied Mediation
Partijen:
Nog niet alle betrokken partijen staan hier achter
Partijen:
Nog niet alle betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Mediator gezocht voor advies hoe om te gaan met teamleider en mijn werkplezier terugvinden
Toelichting op de situatie
Mijn teamleider liegt over veel dingen. Zo verwijt zij mij dingen waar zij geen enkel voorbeeld van heeft. Ook zegt zij steeds anderen te citeren, maar die anderen ontkennen dat. Als ik haar vragen stel of confronteer met dingen die niet kloppen, komt ze met (soms aantoonbare) nieuwe leugens aan, of ze zegt er op terug te komen en weigert dit later weer of zet een gesprek simpelweg stop.
Gemaakte afspraken in zulke situaties komt zij pertinent niet na. Ook wil zij niets schriftelijk vastleggen. Mails hierover worden niet beantwoord. Dit alles stopt maar niet, iedere keer is er een nieuw issue.
Haar manager neemt haar in bescherming en wil niets van mijn verhaal horen.
Mijn werkplezier is door deze kwestie weg.
Ik wil graag een gesprek met iemand voor advies.
Ik werk bij een Nederlandse verzekeringsmaatschappij. Het is een zeer groot bedrijf. Mijn teamleider heeft 10 mensen onder zich, haar manager heeft 4 teamleiders onder zich.
Ik weet niet of er een mogelijkheid is dat de verzekeraar een eventuele bemiddeling betaalt. Mijn teamleider heeft een HR-adviseur van het bedrijf gevraagd te bemiddelen. Dit heb ik geweigerd met opgave van twee redenen. 1 diegene ziet zichzelf als adviseur van mijn teamleider én tegelijkertijd als onafhankelijk bemiddelaar. Ik heb gezegd dat dat niet samengaat in één persoon. 2 Zij is aangewezen door mijn teamleider zonder overleg met mij.
Daarnaast zou ik nooit met haar als onafhankelijk bemiddelaar akkoord zijn gegaan, omdat zij bekend staat als zéér onredelijk en dat zij altijd partij kiest voor de teamleider.
Soort coaching: bij zakelijk conflict
Geslacht: man
Deadline: op korte termijn
Mediator nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »