Loopbaancoach gezocht: ik wil iets anders doen, na op verschillende fronten het plafond te hebben bereikt
7 oktober 2015
Susteren Limburg
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: ik wil iets anders doen, na op verschillende fronten het plafond te hebben bereikt
Toelichting op de situatie
Ik en een vrouw, ben 26 jaar. Na Bachelor Gezondheidswetenschappen en Master Bewegingswetenschappen, beide in Maastricht, terecht gekomen als productmanager bij een bedrijf in voedingssupplementen.
Echter, na 3 jaar hier gewerkt te hebben, is voor mij op verschillende fronten het plafond wel bereikt en heb ik besloten dat ik wat anders wil gaan doen.
Maar wat? Daarover zou ik graag eens met jou willen praten.
Soort coaching: loopbaancoaching
Geslacht: vrouw
Huidige werksituatie in loondienst
Opleidings-/werkniveau: wo
Leeftijd: 28
Deadline: zo spoedig mogelijk
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »