Belastingadviseur gezocht voor particuliere aangifte aanslagen 2013 en 2014
6 januari 2016
Sneek Friesland
Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Deadline:
Zo snel mogelijk
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Werkzaamheden:
Aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies
Werkzaamheden:
Aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies
Omschrijving
Belastingadviseur gezocht voor particuliere aangifte aanslagen 2013 en 2014
Graag wil ik weten of er iets mis gaat of iets verkeerd is ingevuld in de aanslagen van 2013 en 2014 (inkomsten belasting en zorgtoeslag)
Voor de definitieve berekening inkomstenbelasting en zorgtoeslag 2013 is volgens de belasting premie voor lijfrenteverzekering of een storting op een lijfrenterekening in aanmerking genomen.
De belasting heeft geen opgave van verzekeraar gekregen waaruit blijkt welke premies betaald zijn.
Graag uitzoeken in opgave van 2013 om welke verzekeraar en verzekering het gaat en als er premies betaald zijn
uitzoeken wat er opgestuurd moet worden om aan te tonen dat er betaald is.
Ik heb per verzekeraar alle gegevens in mappen zitten
Ook heb ik een overzichtstabel van de bankrekening wat er is betaald en wat er is binnengekomen per verzekering, inkomstenbelasting en zorgtoeslag
Graag ook controle inkomsten belasting 2014
Ik heb nu binnen 3 maanden 2426,-- euro betaald aan de belasting over 6 aanslagen waarvan 2 definitieve aanslagen uit 2013. Voor 2015 nooit zoveel hoeven te betalen
Ik word een beetje gek van al die aanslagen en wil graag weten of er iets mis gaat
of iets verkeerd is ingevuld in de aanslagen van 2013 en 2014
Ik ben een alleenstaande particulier.
alvast bedankt,
groet,
Frederik Noorderwerf
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »