Relatietherapeut gezocht omdat we elkaar na 18 jaar zijn kwijtgeraakt


11 januari 2016
Erp
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht omdat we elkaar na 18 jaar zijn kwijtgeraakt

Toelichting op de situatie
Na 18 jaar zijn we elkaar kwijt geraakt.
We zijn de spontaniteit uit onze relatie kwijt en kunnen moeilijk met elkaar communiceren. Wel houden we nog van elkaar en willen elkaar ook liever niet kwijt.
We lopen er tegen aan dat hij het gevoel heeft dat alle beslissingen via hem lopen en ik geen beslissingen maak. Hij heeft het gevoel dat hij met mij een extra kind heeft. Ik leun te veel op hem. Dit gevoel is de laatste drie jaar sterker geworden. Hij heeft drie jaar geleden een motorongeluk gehad waarbij hij gewond is geraakt. Hij heeft hier blijvende schade en pijn aan over gehouden. We praten samen moeilijk over deze periode. Ik heb ook moeite met de omgang met zijn ouders, voor mijn gevoel krijg ik alle schuld, dit doet Hem veel pijn.
De laatste drie jaar heb ik meerder therapie en cursussen gevolgd om met mijn verleden (scheiding ouders, overlijden petekind, schuld gevoel) om te gaan. Hij vond het voor zich zelf niet nodig ook al is dit nu veranderd.
Graag willen we het patroon van leunen en communiceren naar elkaar structureel veranderen, dit is ons grootste struikelblok.
We zijn 15 jaar getrouwd en hebben 4 kinderen in de leeftijd van 11, 10, 8 en 6 jaar. We wonen al 6 jaar in een bouwkeet van ongeveer 80m2 omdat we een huis aan het bouwen zijn. Momenteel hebben we de volgende verdeling afgesproken, hij is vanaf zondagavond tot dinsdagavond thuis bij de kinderen en om het weekend en ik dinsdagavond tot vrijdagavond en om het weekend. Wel eten we gezamenlijk op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagavond. We kijken wel samen als een van de twee iets heeft of de ander dan thuis kan zijn.


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we de laatste tijd veel belemmerende patronen en overtuigingen ontwikkeld hebben
Plaats: Amsterdam-Zuidoost Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn vriendin en ik hebben een de laatste 2 jaar een lastige periode gehad waarin ons leven erg onrustig was en mijn vriendin veel thuis heeft gezeten. Daarnaast heeft mijn vriendin een vervelende ervaring gehad bij haar eerste baan, waarnaar ze... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we regelmatig de verbinding met elkaar kwijtraken
Plaats: Hellendoorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting Slechte communicatie We raken regelmatig de verbinding kwijt met elkaar en komen er zelf niet meer uit. We willen graag uitzoeken of onze relatie nog een toekomst heeft. Onze situatie Wij zijn sinds 2009 bij elkaar, 76 en 72 jaar. Samen geen ki... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat het patroon van 15 jaar moeilijk te doorbreken valt
Plaats: Sommelsdijk Soort coaching: relatietherapie Toelichting Spaargeld op, nu partner aan de beurt, maar patroon van 15 jaar lijkt moeilijk te doorbreken. Praten over geld is problematisch, veel wordt niet uitgesproken Extra toelichting: Vanaf dat wij elkaar kennen, heeft mijn partner al problemen met het beta... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat er sprake is van verminderd vertrouwen en moeite hebben met communicatie
Plaats: Nijverdal Soort coaching: relatietherapie Toelichting Relatie van 2,5 jaar op een laag pitje. Verminderd vertrouwen, moeite met goede communicatie, soms escalaties etc. Onze situatie We zijn 2,5 jaar bij elkaar, allebei 2 kinderen, wonen niet samen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we helaas weer in oude patronen vervallen, het lijkt alsof we een andere taal spreken
Plaats: Nijmegen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Wij struggelen al een tijdje met onze constante loop waarin we belanden wanneer we getriggerd worden. Het lijkt alsof wij een andere taal spreken en hierdoor misvattingen en irritaties ontstaan. Het komt uit eindelijk vaak op het zelfde neer; we voelen on... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026