Relatietherapeut gezocht omdat we elkaar na 18 jaar zijn kwijtgeraakt


11 januari 2016
Erp
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht omdat we elkaar na 18 jaar zijn kwijtgeraakt

Toelichting op de situatie
Na 18 jaar zijn we elkaar kwijt geraakt.
We zijn de spontaniteit uit onze relatie kwijt en kunnen moeilijk met elkaar communiceren. Wel houden we nog van elkaar en willen elkaar ook liever niet kwijt.
We lopen er tegen aan dat hij het gevoel heeft dat alle beslissingen via hem lopen en ik geen beslissingen maak. Hij heeft het gevoel dat hij met mij een extra kind heeft. Ik leun te veel op hem. Dit gevoel is de laatste drie jaar sterker geworden. Hij heeft drie jaar geleden een motorongeluk gehad waarbij hij gewond is geraakt. Hij heeft hier blijvende schade en pijn aan over gehouden. We praten samen moeilijk over deze periode. Ik heb ook moeite met de omgang met zijn ouders, voor mijn gevoel krijg ik alle schuld, dit doet Hem veel pijn.
De laatste drie jaar heb ik meerder therapie en cursussen gevolgd om met mijn verleden (scheiding ouders, overlijden petekind, schuld gevoel) om te gaan. Hij vond het voor zich zelf niet nodig ook al is dit nu veranderd.
Graag willen we het patroon van leunen en communiceren naar elkaar structureel veranderen, dit is ons grootste struikelblok.
We zijn 15 jaar getrouwd en hebben 4 kinderen in de leeftijd van 11, 10, 8 en 6 jaar. We wonen al 6 jaar in een bouwkeet van ongeveer 80m2 omdat we een huis aan het bouwen zijn. Momenteel hebben we de volgende verdeling afgesproken, hij is vanaf zondagavond tot dinsdagavond thuis bij de kinderen en om het weekend en ik dinsdagavond tot vrijdagavond en om het weekend. Wel eten we gezamenlijk op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagavond. We kijken wel samen als een van de twee iets heeft of de ander dan thuis kan zijn.


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht: we hebben veel ruzie en wonen tijdelijk gescheiden van elkaar
Plaats: Woerden Soort coaching: relatietherapie Toelichting We hebben veel ruzies en hebben momenteel een pauze waarbij we gescheiden wonen van elkaar. Ik heb contact gezocht met andere vrouwen en mijn vriendin al meerdere keren verlaten door mijn spullen te pakken. We hebben nu ongeveer een jaar een relatie waarbi... » meer
Relatietherapeut gezocht: mijn man zegt niet in ons gezin te kunnen functioneren
Plaats: Hillegom Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ruzie/ verwijten/ gezin moeizaam met kids (een van 5 met wellicht ook adhd en een van 2). Therapeut moet wel verstand hebben van Adhd en hoogbegaafdheid, mijn man heeft veel last van mensen die hem niet begrijpen. Worstelt nu erg met zichzelf. Zouden graag... » meer
Relatietherapeut gezocht: we onderzoeken of we gaan samenwonen en mijn rol richting zijn kinderen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik heb geen kinderen, hij wel. We zitten in de fase van onderzoeken of we gaan samenwonen en wat mijn rol richting de kinderen is. Ook speelt een problematische relatie met de moeder van zijn kinderen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat er frustraties en irritaties zijn die met regelmaat voorkomen
Plaats: Schiedam Soort coaching: relatietherapie Toelichting ik heb problemen met de relatie met mijn partner met wie ik samen kinderen heb maar niet samenwoon. Er zijn frustraties en irritaties die met regelmaat voortkomen. Ik (vrouw) wil soms de relatie stoppen terwijl ik besef dat dit niet de juiste oplossing is... » meer
Relatietherapeut gezocht voor hulp bij problematiek voornamelijk vanwege een zwangerschap (momenteel 32 weken)
Plaats: Ospel Soort coaching: relatietherapie Toelichting Problematiek voornamelijk vanwege een zwangerschap (momenteel 32 weken), na een fertiliteitstraject van 3 jaar om zwanger te geraken, met HG (extreme misselijkheid). Waardoor de zwangere in de relatie zich sinds 16 weken zwangerschap continue in algehele malai... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025