Loopbaancoach gezocht die mij kan helpen bij het vinden van een passende studie


27 januari 2016
Rotterdam
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht die mij kan helpen bij het vinden van een passende studie

Toelichting op de situatie
Ik ben een jonge studente en zit inmiddels tegen het einde van mijn master Psychologie aan. Momenteel loop ik 2 dagen per week stage bij een instelling voor kinder- en jeugdpsychiatrie en werk ik tegelijkertijd aan mijn scriptie. Ik hoop mijn master aankomende zomer af te ronden.
Ik ben mij een half jaar geleden te oriënteren op mogelijke andere opleidingen die ik zou kunnen volgen. Dit was met name bedoeld om mijn kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, omdat ik toentertijd een heel jaar bezig ben geweest om een stageplek te vinden. Inmiddels heb ik een hoop informatie gevonden en zijn er meerdere trajecten die mij erg interessant lijken. Echter kan ik geen touw meer vastknopen aan alles wat ik online vind. Er is geen duidelijk én vooral geen up to date overzicht te vinden.
Mijn interesse ligt nu bij het komen te werken in een ziekenhuis. Ik heb gezocht naar leer & werk trajecten in academische ziekenhuizen. Dit zijn opleidingen waar ik tijdens mijn studiekeuze, inmiddels 5 jaar geleden, nooit van had gehoord. Mijn aandacht valt vooral op de opleidingen:
- laborant klinische neurofysiologie
- operatieassistent
- anesthesiemedewerker
Daarnaast ben ik geinteresseerd in de vervolgopleiding physician assistant. Ik ben dus erg ambitieus, maar ik vind dat ik niet voldoende geinformeerd ben om een keuze te maken. Zo moet ik uitzoeken waar er in september van dit jaar opleidingsplekken zijn en in hoeverre het een probleem is dat ik al in het bezit ben van een bachelor en masterdiploma. Daarbij komt ook nog het feit dat ik niet weet hoe groot de kans is op het vinden van een baan.
Ik zou hier graag wat advies en begeleiding bij willen krijgen. Vandaar dat ik op zoek ben gegaan naar de kosten van loopbaanbegeleiding.


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: ik word om verschillende redenen afgewezen bij sollicitaties en dat begint te knagen
Plaats: Udenhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb op verschillende vacatures binnen het onderwijs of sociaal werk gesolliciteerd, maar om verschillende redenen afgewezen. En dat begint behoorlijk aan mij te knagen. --- Geslacht: vrouw Leeftijd: 40-45 Opleidingsniveau: hbo... » meer
Loopbaancoach gezocht om te onderzoeken of ik iets anders wil bij werkgever en juist heel ergens anders
Plaats: Wanroij Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben uitgevallen op werk met burn-out (mei 26). Ben onlangs gestart met eerste stappen terug aan het werk. Omdat de uitval werk gerelateerd is, wil ik naast terugkeren (met randvoorwaarden), ook onderzoeken wat ik anders zou willen ... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik hulp nodig heb bij het sollicitatie traject
Plaats: Berkel en Rodenrijs Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht software PHOP developper. SQL database exoert. technisch georinteerd heb hulp nodig met het sollicitatie traject Werksituatie: Werkzoekend --- Geslacht: man Leeftijd: onder 25 Opleidingsniveau: mbo Huidige... » meer
Loopbaancoach gezocht om een nieuwe baan te vinden met goede balans tussen werk en priv
Plaats: Zevenhuizen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Graag ga ik op zoek naar werk waar ik geen nieuwe opleiding (cursus uiteraard prima) voor hoef te doen en waar ik een goede balans ervaar tussen werk en priv; de opleiding die ik heb gedaan is psychologie juist ook aangezien ik he... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik graag mijn horizon wil verbreden en wil uitvinden welke vaardigheden bij me passen
Plaats: Musselkanaal Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb een mbo 4 opleiding afgerond waar ik niks mee wil. Ik werk nu 2 jaar in de horeca als allround medewerker. Hier ben ik op uitgekeken en wil graag mijn horizon verbreden. Een eigen bedrijf lijkt mij leuk, maar of ik dat i... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026