Relatietherapeut gezocht omdat we ons negatieve patroon moeten gaan doorbreken
3 februari 2016
Boxtel Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht omdat we ons negatieve patroon moeten gaan doorbreken
Toelichting op de situatie
Mijn man en ik zijn bijna 14 jaar bij elkaar en hebben 2 kinderen, een zoon van 3,5 en een dochter van 1,5.
De reden dat ik denk dat we baat hebben bij relatietherapie is dat er geen intimiteit meer is en we elkaar niet meer lijken te begrijpen. Bijna alles mondt uit in ruzie en verwijten en ik zou dat patroon graag doorbreken.
Overigens heb ik al meerdere malen bij mijn man aangegeven dat ik het idee heb dat we hier zelf niet meer uit gaan komen, maar hij vindt het onzin om in therapie te gaan. Het zal dus nog een uitdaging worden om hem zover te krijgen.
Zo is het echter ook geen doen, en ik vraag me de laatste tijd steeds vaker of of we nog voor de goede redenen bij elkaar blijven en niet alleen omdat het makkelijker is om bij elkaar te blijven dan om te gaan.
Ik ben alleen niet iemand die snel de handdoek in de ring gooit en mijn man is een hele lieve papa voor onze kinderen; ik zou het vooral voor onze kinderen dan ook heel fijn vinden als ze opgroeien in een huis gevuld met liefde.
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »