Loopbaancoach gezocht die mijn stok achter de deur is om actief bezig te zijn met mijn carrière


9 februari 2016
Almere
Flevoland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht die mijn stok achter de deur is om actief bezig te zijn met mijn carrière

Toelichting op de situatie
Ik ben een vrouw, 34 jaar oud en werkzaam als adviseur bij een civiel adviesbureau in Utrecht.
Ik ben sinds 2010 afgestudeerd en bij een viertal bedrijven gewerkt. 3 ervan waren adviesbureaus en een gemeente. Bij 2 bureaus ervan ben ik om economische redenen ontslagen. Bij dit bureau wacht ik nog op contractverlenging maar heb tot op heden niets gehoord. Mijn contract loopt hier op 1 april af.
Nu zit ik met het volgende: ik ben heel erg bezig met mijn contract. Ik hoop heel erg dat dit nu eindelijk een vast contract wordt. Dit jaar ben ik misschien 5 maanden totaal declarabel geweest voor projecten.
Daarnaast is mijn concurrent van mijn sollicitatie afgelopen september begonnen en ik ben ergens bang dat het een soort afvalrace wordt voor degene die het slechtst presteert, waarbij ik sterk de verdenking op mijzelf leg.
Tevens is er een 3e collega, die als het ware onze begeleider is geworden. De dame in kwestie vind ik alleen ontzettend dominant overkomen en heb alleen maar discussies met haar. Ook plaatst ze vaak opmerkingen waardoor mijn zelfvertrouwen zeker niet toeneemt. Ik ben niet de persoon die alle formules zo opdreunt, zeker niet als ik lang algemeen voor uren heb mogen schrijven dan zakt alles weg.

Ik ben hier allang mee bezig en kom nu voor mijzelf tot de volgende vragen:
1. Is dit nu eigenlijk wat ik wil? Of moet ik het ergens anders gaan zoeken.
2. Wat zijn nu eigenlijk mijn sterke punten? Ik zie ze momenteel niet meer.
3. Moet ik in een hele andere hoek gaan zoeken qua werkveld?
4. Hoe moet ik omgaan met dominante collega's
5. Hoe kan ik mezelf er toe zetten om projectloze periodes niet te vullen met alleen nu.nl/facebook/enz...? Nu heb ik bij situaties zonder werk een korte concentratie boog waar ik een uurtje wat kan doen, maar het vooruitzicht aan 8 uur niksen geeft me de kriebels.

Ik zoek iemand die actief met mij mee wil denken, een soort stok achter de deur is en mij inzicht geeft wat ik nog moet ontwikkelen in mijn ideeën. Hoe krijg ik mijn enthousiasme terug en zorg ik dat ik orde in mijn hoofd krijg.
Kunt u er tevens bij vermelden wat de kosten zijn voor een particulier. Ik wil dit zelf bekostigen zonder dat mijn werkgever hier iets vanaf weet.


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Coach gezocht voor contractonderhandeling
Toelichting op de werkzaamheden Mid november loopt mijn jaarcontract af bij mijn eerste echte 'grote mensennbaan'. Deze zal naar alle waarschijnlijkheid verlengd worden en iedereen zegt dat ik goed moet onderhandelen (loon, maar ik wil ook ruimte voor reizen veiligstellen). Hier heb ik hulp bij nodig! Want onde... » meer
Loopbaancoach/werkcoach gezocht voor mijn zoon
Plaats: Den Haag Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting ik ben de ouder van een 48 jarige zoon (leren en werken was vallen en opstaan) en wens contact met een werk coach. niveau is LBO/MBO ziet zichzelf als HBO en kan nog niet accepteren dat je alleen maar werk kunt verrichten wat je WEL KUNT. groeien LUKT NI... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik zoek een baan waar ik echt gelukkig van word
Plaats: Bodegraven (coaching kan op afstand) Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik zoek van welke baan ik echt gelukkig wordt. Ik heb een achtergrond in Biologie en vanuit eigen interesse meer richting IT gegaan. Zowel programmeren als leiding geven en consultancy. Daar heb ik nu veel... » meer
Loopbaancoach gezocht om meer inzicht te krijgen in mezelf, mij talenten en ambities
Plaats: Meppel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben 44 jaar en werk als softwareontwikkelaar. De laatste tijd merk ik dat mijn motivatie voor mijn werk wat is afgenomen. Daardoor ben ik meer gaan nadenken over mijn loopbaan en over de vraag of ik nog wel op de juiste plek zit en ... » meer
Loopbaancoach gezocht (English spoken): looking for guidance on finding relevant job
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht To give you some brief context: My current situation: I have part time job and currently looking to change career. My background: I am looking for an entry-level position. I have university degree in Biotechnology and did data analys... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026