Loopbaancoach gezocht die mijn stok achter de deur is om actief bezig te zijn met mijn carrière


9 februari 2016
Almere
Flevoland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht die mijn stok achter de deur is om actief bezig te zijn met mijn carrière

Toelichting op de situatie
Ik ben een vrouw, 34 jaar oud en werkzaam als adviseur bij een civiel adviesbureau in Utrecht.
Ik ben sinds 2010 afgestudeerd en bij een viertal bedrijven gewerkt. 3 ervan waren adviesbureaus en een gemeente. Bij 2 bureaus ervan ben ik om economische redenen ontslagen. Bij dit bureau wacht ik nog op contractverlenging maar heb tot op heden niets gehoord. Mijn contract loopt hier op 1 april af.
Nu zit ik met het volgende: ik ben heel erg bezig met mijn contract. Ik hoop heel erg dat dit nu eindelijk een vast contract wordt. Dit jaar ben ik misschien 5 maanden totaal declarabel geweest voor projecten.
Daarnaast is mijn concurrent van mijn sollicitatie afgelopen september begonnen en ik ben ergens bang dat het een soort afvalrace wordt voor degene die het slechtst presteert, waarbij ik sterk de verdenking op mijzelf leg.
Tevens is er een 3e collega, die als het ware onze begeleider is geworden. De dame in kwestie vind ik alleen ontzettend dominant overkomen en heb alleen maar discussies met haar. Ook plaatst ze vaak opmerkingen waardoor mijn zelfvertrouwen zeker niet toeneemt. Ik ben niet de persoon die alle formules zo opdreunt, zeker niet als ik lang algemeen voor uren heb mogen schrijven dan zakt alles weg.

Ik ben hier allang mee bezig en kom nu voor mijzelf tot de volgende vragen:
1. Is dit nu eigenlijk wat ik wil? Of moet ik het ergens anders gaan zoeken.
2. Wat zijn nu eigenlijk mijn sterke punten? Ik zie ze momenteel niet meer.
3. Moet ik in een hele andere hoek gaan zoeken qua werkveld?
4. Hoe moet ik omgaan met dominante collega's
5. Hoe kan ik mezelf er toe zetten om projectloze periodes niet te vullen met alleen nu.nl/facebook/enz...? Nu heb ik bij situaties zonder werk een korte concentratie boog waar ik een uurtje wat kan doen, maar het vooruitzicht aan 8 uur niksen geeft me de kriebels.

Ik zoek iemand die actief met mij mee wil denken, een soort stok achter de deur is en mij inzicht geeft wat ik nog moet ontwikkelen in mijn ideeën. Hoe krijg ik mijn enthousiasme terug en zorg ik dat ik orde in mijn hoofd krijg.
Kunt u er tevens bij vermelden wat de kosten zijn voor een particulier. Ik wil dit zelf bekostigen zonder dat mijn werkgever hier iets vanaf weet.


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht voor loopbaantraject om inzicht te krijgen in mijn waarden, talenten en drijfveren
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben op dit moment aan het onderzoeken welke functies echt goed bij mij passen en hoe ik daar concreet naartoe kan werken. Ik zoek een loopbaantraject met een duidelijke, gestructureerde aanpak op basis van een bewezen theorie, di... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik op zoek ben naar een volgende stap in mijn loopbaan
Plaats: Apeldoorn Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht In juli ben ik gestopt als projectmanager omdat de organisatie niet meer bij me paste. Ik ben nu zoekende naar een volgende stap in mijn loopbaan, maar merk ik dat ik al snel geneigd ben om te zoeken naar hetgeen wat ik ken. Graag z... » meer
Loopbaancoach gezocht om uit te zoeken welke mogelijkheden er zijn buiten het farmaceutische onderzoeksveld
Plaats: Nootdorp Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb mijn universitaire bachelor Bio-Farmaceutische wetenschappen afgerond. Echter kwam ik er tijdens mijn Master achter dat ik een andere richting op wil. Ik wil daarom graag met een loopbaancoach op gesprek om te bespreken welke ... » meer
Loopbaancoach gezocht om een leuke baan te vinden, nu geen doel in mijn leven
Plaats: Dronten Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ben 20 jaar, bezig met afronden MBO-4 (met tegenzin). Weet niet wat ik wil, vind school niet leuk. Geen doel en daardoor ongelukkig. Werksituatie: Net afgestudeerd / starter --- Geslacht: man Leeftijd: 20 Opleidingsniveau: MB... » meer
Loopbaancoach gezocht voor hulp bij sollicitatie voor andere functie intern
Plaats: Broeksterwâld Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht IVM mogelijke nieuwe functies intern, zou ik graag een goeie cv en sollicitatiebrief/motivatiebrief willen maken. Mogelijke begeleiding om dit te doen. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 38 Oplei... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025