Toelichting:
Graag hulp bij belastingaangifte 2015. Ik ben sinds juli 2015 weer in NL gevestigd (kom uit Colombia), heb huis gekocht in Arnhem en ben in loondienst in Duitsland en krijg een vergoeding voor een bestuursfunctie vanuit Nederland. Ben gescheiden met twee inwonende kinderen.
Ik heb nog nooit eerder belastingaangifte gedaan. Ik wil ook graag weten hoe het zit met het verdrag met Duitsland over eventuele hypotheekrente aftrek dat naar ik begrepen heb per 2016 in zou gaan.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »