Loopbaancoach gezocht voor een duidelijk plan (werkwijze, kostenplaatje) en hoe daar invulling aan te geven


1 april 2016
Uden
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht voor een duidelijk plan (werkwijze, kostenplaatje) en hoe daar invulling aan te geven

Opleiding:
Internationaal en Europees recht (WO). Geen duidelijk toekomstbeeld, dus opleiding op dat moment gekozen obv ‘best fit’ met brede toekomstmogelijkheden en toen zichtbare competenties (communicatief, analytisch). Ik ben geen typische jurist, maar meer gericht op hoofdlijnen, zien van samenhang en interactie met mensen.

Carrière:
Via detacheringsopdracht ben ik bij een Rijksvastgoedbedrijf in de functie gerold als begeleider van aanbestedingen. In die rol kon ik mijn talent voor plannen en organiseren goed kwijt en kon ik meedenken in procesoptimalisaties. Echter, de interactie met mensen (vooral niet-collega’s) was gering en de nadruk lag op bureauwerk (op gegeven moment te weinig uitdaging).
Mede door een aanstaande reorganisatie heb ik de overstap gemaakt naar een aannemer als Contractmanager. Verantwoordelijk voor een onderhoudscontract, zou vanuit de functie de nadruk sterk moeten liggen op klantcontact en het (intern) organiseren van de contractverplichtingen. Echter, bij dit bedrijf moest deze functie nog ontwikkeld worden i.c.m. dat prestatiecontracten nieuw waren voor het bedrijf. Ik had moeite om me staande te houden wegens gebrek aan technische kennis en achtergrond die ik nodig had om intern de organisatie mee te krijgen.
Uiteindelijk moest ik weg wegens reorganisatie en kreeg ik via oud-leidinggevende de kans om bij de concurrent te werken. Helaas bleek deze start-up zo mogelijk voor een nog grotere uitdaging te staan dan mijn voorgaande werkgever al had en ging het ook financieel slecht (start-up werd al ontmanteld).
I.c.m. grote reisafstanden en mijn verhuizing zocht ik naar beter onderkomen. Hierbij stond ik op een tweesprong. Enerzijds wilde ik een functie en branche zoeken die beter bij me paste (=traject van loopbaancoaching), anderzijds had ik het gevoel dat daar toen even de tijd nog niet voor was.
Kortom, ik koos ervoor om eerst bij een vergelijkbaar bedrijf te solliciteren (in dezelfde branche) dat een goede naam heeft en redelijk dichtbij huis is.
Met de ervaringen die ik had, was ik veeleisender. Ik heb niet zozeer gesolliciteerd, maar heb om een kennismakingsgesprek gevraagd. Dit was een open gesprek, waarbij ik duidelijk was over mijn achtergrond, kwaliteiten, wensen en verwachtingen. Juist vanwege de eerdere ervaringen. Tijdens dit gesprek is een (te) mooie weergave gegeven van waar het bedrijf staat, hoe mijn huidige functie (Klantmanager) wordt ingevuld etc. Ik heb verzocht om ook een gesprek met een inmiddels oud-collega. Zij heeft me zaken bevestigd uit het kennismakingsgesprek en ook een (te) positieve kijk gegeven op de functie. Achteraf heeft ze toegegeven dat ze is verzocht om een positief beeld te schetsen. Het is me kennelijk onvoldoende gelukt om door zaken heen te prikken en de keuze te maken obv de juiste overwegingen.

Resumé is dat mijn huidige werkgever bepaalde zaken al wel beter op orde heeft, maar dat ik functie-inhoudelijk nog met de verkeerde zaken bezig ben. Ook in mijn huidige functie ben ik sterk met techniek en details bezig, relatief weinig met klanten en dan ook nog obv een verstoorde klantrelatie.
Om het bij mezelf te houden, ben ik kennelijk niet goed in staat om de juiste keuzes te maken en een branche, bedrijf en functie goed te doorgronden.

Zelfkennis:
Via mijn 2e werkgever heb ik ooit al een coachingstraject gehad. En los daarvan heb ik vrij aardig in beeld waar mijn kwaliteiten liggen. Ik denk ook mijn drijfveren, maar dat kan nog scherper. Ik heb hier ook een rapport van die ik dan kan overleggen als mogelijk vertrekpunt.

Vraagstelling:
Wat betreft het coachingstraject hoeven we dus niet helemaal vooraan te beginnen. Waar juist mijn behoefte ligt, is om het nog concreter te krijgen.
Hoe ga ik met mijn opleiding, ervaringen, kwaliteiten van A naar B en evt. via C? Evt. door naast mijn werk te gaan ondernemen, opleiding te volgen etc. In het genoemde rapport is wel richting gegeven en zijn suggesties gedaan, maar ik heb geen idee hoe ik van daaruit verder kom.
Ik hecht dus waarde aan een duidelijk plan (werkwijze, kostenplaatje) hoe daar invulling aan te geven.
Mijn LinkedIn-profiel is te bekijken via link contactgegevens.

Geslacht: man


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: ik word om verschillende redenen afgewezen bij sollicitaties en dat begint te knagen
Plaats: Udenhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb op verschillende vacatures binnen het onderwijs of sociaal werk gesolliciteerd, maar om verschillende redenen afgewezen. En dat begint behoorlijk aan mij te knagen. --- Geslacht: vrouw Leeftijd: 40-45 Opleidingsniveau: hbo... » meer
Loopbaancoach gezocht om te onderzoeken of ik iets anders wil bij werkgever en juist heel ergens anders
Plaats: Wanroij Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben uitgevallen op werk met burn-out (mei 26). Ben onlangs gestart met eerste stappen terug aan het werk. Omdat de uitval werk gerelateerd is, wil ik naast terugkeren (met randvoorwaarden), ook onderzoeken wat ik anders zou willen ... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik hulp nodig heb bij het sollicitatie traject
Plaats: Berkel en Rodenrijs Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht software PHOP developper. SQL database exoert. technisch georinteerd heb hulp nodig met het sollicitatie traject Werksituatie: Werkzoekend --- Geslacht: man Leeftijd: onder 25 Opleidingsniveau: mbo Huidige... » meer
Loopbaancoach gezocht om een nieuwe baan te vinden met goede balans tussen werk en priv
Plaats: Zevenhuizen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Graag ga ik op zoek naar werk waar ik geen nieuwe opleiding (cursus uiteraard prima) voor hoef te doen en waar ik een goede balans ervaar tussen werk en priv; de opleiding die ik heb gedaan is psychologie juist ook aangezien ik he... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik graag mijn horizon wil verbreden en wil uitvinden welke vaardigheden bij me passen
Plaats: Musselkanaal Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb een mbo 4 opleiding afgerond waar ik niks mee wil. Ik werk nu 2 jaar in de horeca als allround medewerker. Hier ben ik op uitgekeken en wil graag mijn horizon verbreden. Een eigen bedrijf lijkt mij leuk, maar of ik dat i... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026