Relatietherapeut gezocht: voel niet meer de liefde die ik wil voelen, hebben onszelf teveel weggecijferd


11 april 2016
Dordrecht
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht: voel niet meer de liefde die ik wil voelen, hebben onszelf teveel weggecijferd

Toelichting op de situatie
Wij zijn een stel van 27 en 29 en hebben 1 kindje. Ons kindje kwam erg onverwachts na 4 maanden relatie, maar we wilden er beiden voor gaan.. Waren gek op elkaar en genoeg vertrouwen in de toekomst. Onze levens hebben we eigenlijk beiden omgegooid. Mijn man werkte veel uren als kok in de horeca, leefde 's-nachts, eigen flatje, vrienden over de vloer, altijd eigen ritme. Ik net terug van een wereldreis van bijna 1,5 jaar waarin tijdens deze reis een relatie van 4 jaar is beAindigd en woonde bij mijn ma tot ik iets vond. Had plannen om duikinstructeur te worden en de wereld verder te ontdekken. Tijdens (begin) zwangerschap hebben we een huis gekocht, plannen gemaakt en hier stonden we voor 100% achter.
Na gerommel met mijn werk (bedrijfsleider horeca) en overstap naar een andere branche weer steady en een super team voor ons kindje. We hebben een geweldige dochter, nu bijna 2 jaar.
En hij, hij is een geweldige vader en man; lief, behulpzaam in alles, grappig en meedenkend.
Elke vrouw zou voor deze knappe, leuke man tekenen.

De laatste tijd voel ik alleen niet meer de liefde voor hem die ik wil/hoor te voelen. Vrijen vind ik niets, omdat het gevoel er niet lijkt te zijn, terwijl hij altijd rekening houdt met mij en we veel praten als er iets mis is.
Het lijkt wel of mijn respect voor hem heel hoog is, maar de liefde weg.
Ik vind dat vreselijk, voel mij ontzettend schuldig hierover en wil dat ik weer liefde voor hem voel.
We hebben diverse oplossingen gezocht en zijn nu bezig met het veranderen van een dagelijkse sleur.

Een van de zaken die bij mij meetellen is dat hij en ook ik onszelf weg hebben gecijferd de afgelopen 2 jaar en dat automatisch vaak nog doen, waardoor ikzelf bijvoorbeeld de dingen waar ik, naast onze dochter, passie voor heb heb laten varen.
Hij lijkt en zegt daar voor zichzelf minder last van te hebben. Zijn vroegere leven past nu niet meer dus hij vind t prima.
Langzaam aan ben ik weer wat dingen aan het oppakken, maar ik mis toch 'iets' en wat het is weet ik niet precies, maar het knaagt wel aan me.
Omdat ik bang ben dat dit niet zomaar weggaat denken we dat het verstandig is om te kijken of iemand ons kan helpen..
We willen hieruit komen, voor ons kindje en onszelf.

Soort coaching: relatietherapie

Deadline: zo snel mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we opnieuw (21 jaar samen) tegen dingen aanlopen en uit negatieve cirkel willen stappen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik hebben een relatie van 21 jaar samen. Wij hebben 3 kinderen samen(19,17,10 jaar). Wij hebben eigenlijk vanaf het begin van onze relatie struggles die zich blijven herhalen. Wij houden van elkaar maar vinden bepaalde situaties en soms oo... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we 2 uitersten in persoonlijkheden zijn en communicatie onszelf tegenwerkt
Plaats: Zuidhorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting In het kort: Ruim 8 jaar relatie, 2 uitersten in persoonlijkheden maar haalt het beste veelal in ons naar boven. Daarnaast ons inziens wel 3 samenhangende issues: 1. Sexueel niet vrij (genoeg), mogelijk door trauma uit ver verleden (vrouw) 2. Verslaving i... » meer
Relatietherapeut gezocht voor jong samengesteld gezin, onze ruzies zijn te heftig
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Zijn jong samengesteld gezin met 4 kinderen. 3 van mij en 1 van mijn partner. We lopen steeds vaker tegen heftige ruzies aan waarin het om vaak niks helemaal uit de hand loopt. We willen beiden graag verder maar er moet wel wat veranderen maar we weten nie... » meer
Relatietherapeut gezocht: we willen graag begrip en communicatie verdiepen (verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden)
Plaats: Naarden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Recent getrouwd, verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden. Willen graag begrip en communicatie verdiepen en niet verstrikt raken in negatieve communicatie patronen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht (Engelstalig) ivm seksuele problemen in onze relatie
Plaats: Raamsdonksveer Soort coaching: relatietherapie Toelichting My boyfriend (Dutch) and I (American) are experiencing sexual difficulties in our relationship. We are looking for an English-speaking therapist who can help us work through our individual struggles and together, as a couple. Deadline: Graag zo spo... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026