Belastingadviseur gezocht voor aangifte waarbij een deel van vermogen (uit Griekenland) is gebuikt voor aankoop woning
26 april 2016
Utrecht
Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Deadline:
Zo snel mogelijk
Werkzaamheden:
Aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies
Werkzaamheden:
Aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies
Omschrijving
Belastingadviseur gezocht voor aangifte waarbij een deel van vermogen (uit Griekenland) is gebuikt voor aankoop woning
Toelichting op de werkzaamheden
Graag vraag ik advies bij de belastingaangifte over 2015 over het opvoeren van internationaal vermogen in NL.
Mijn man is Grieks en belastingplichtig in Nederland.
Hij heeft in Griekenland nog een gezamenlijke rekening, waarover in Griekenland belasting wordt betaald. Dit vermogen is in Nederland nog niet opgegeven. Een deel van het geld van de Griekse gezamenlijke rekening is in 2015 gebruikt bij de aankoop van een huis in Nederland.
Hoe kunnen we dit in onze belastingaangifte opvoeren?
Met vriendelijke groet,
Soort aangifte
Belastingaangifte particulier
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »