Loopbaancoach gezocht die mij kan begeleiden naar overstap van detailhandel naar...?


8 juni 2016
's-Hertogenbosch
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht die mij kan begeleiden naar overstap van detailhandel naar...?

Toelichting op de situatie
Ik ben momenteel werkzaam in de detailhandel maar wil graag een overstap maken naar ander werk maar weet niet goed waar ik moet beginnen omdat mijn interesses nogal divers zijn.
Ik ben een beetje uitgekeken. Ik wilde als visual merchandiser aan de gang gaan. Het is lastiger dan gedacht. Bij mijn huidige werkgever wilde ze mij die kans geven. Maar ik moest eerst ervaring opdoen in de winkel om door te gaan. Heb daarna een burn-out gekregen en ben nu weer hersteld. Heb me er bij neergelegd en ben in de winkel blijven werken. Nu zijn de winkeltijden veranderd en moet ik alle weekenden werken. Heb ook een 2e kindje gekregen.
Mocht doorgroeien naar back-up manager. Alleen het managementklimaat is niet zo heel erg geweldig. Mijn eerste zwangerschap is niet helemaal goed gegaan. Klap van gehad. 2e zwangerschap heel erg veel vermoeid geweest. Andere floormanager gekregen. Die heeft mij nooit een eerlijke kans gegeven. Het management is veranderd. Nu moet je binnen 2 maanden klaar zijn voor je functie. Zo niet, dan stoppen ze ermee. Best wel een klap van gehad. Nu geeft ze me als nog een 2e kans. Ik wil dit niet meer. Beloven, niet nakomen, weer beloven, weer intrekken?
Wil mijn weekenden vrij en met mijn gezin leuke dingen kunnen doen. Heb een kind van 4 en 1,5 jaar. En houd van paardrijden.
Ik moet een doel hebben en heb nu geen doel. Ik zou het ook geweldig vinden om me helemaal op iets nieuws te starten. Ik weet niet precies wat ik kan en wat ik wil. Ik wil graag leren.

Soort coaching: loopbaancoaching
Opleiding: reclame en communicatie, visual merchandiser. Heb geen diploma. In het laatste jaar een auto-ongeluk gehad waardoor ik het laatste jaar niet af kon maken en mocht het niet inhalen.
Werk: sales advisor
Leeftijd: 36

Deadline:


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht om te zoeken naar werk dat bij mijn gezondheid past
Plaats: Deurne Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Na 20 jaar WIA is deze per direct stopgezet na een herkeuring. Ik heb zo goed als geen werkervaring, wel een MBO niveau 3 diploma dierverzorging. Ik ben medisch beperkt in de zin dat ik 2 auto-ongelukken heb gehad en daar whiplash, chr... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik vastloop in mijn werk en wil ontdekken wat mijn mogelijkheden zijn
Plaats: Meteren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik loop vast in mijn werk. Zit niet meer op mijn plek. Wil ontdekken wat bij mij past en welke mogelijkheden er zijn. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 42 Opleidingsniveau: mbo Huidige baan:medewerker meld... » meer
Loopbaancoach gezocht om te adviseren rondom vinden van eerste baan
Plaats: Groningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb ruim een jaar geleden mijn bachelor werktuigbouwkunde behaald. Wegens omstandigheden heb ik na mijn studie ee pauze genomen en nu ben ik van plan om werk te zoeken. Ik kan moeilijk een baan vinden in mijn woonomgeving waar ik... » meer
Loopbaancoach gezocht voor begeleiding bij carrireswitch
Plaats: Noordwijkerhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Met mijn achtergrond in filosofie, neurowetenschap, en duurzaamheid wil ik de overstap maken naar werk in de AI industrie. Ik heb al enige vooropleiding, maar vrijwel alle vacatures vereisen meerdere jaren ervaring in IT. Bij ... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik loop vast in mn werk, maar weet niet wat ik wel wil
Plaats: Someren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel,en eigenlijk altijd als servicemonteur werkzaam geweest maar nadat ik in 2023, na 15 jaar ontslag heb genomen en inmiddels bij het 2e bedrijf werk ben ik erachter dat ik toch iets anders wil dan servicemonteur. Daar loop ik ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026